2737
2734
عنوان

خانما لطفا میگین عدد free bhcg تو ازمایش غربالتون چنده؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30272 بازدید | 28 پست
سلام خانم.خوبین؟؟.منم بتا را تو غربالگری زده ۱۱۰.ریسک سندرومم شده ۱:۱۴۷..شما چیکار کردین

هیچی عزیزم اصلا چیزی نبود..بچمم الان سالمه خداروشکر 😊

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
هیچی عزیزم اصلا چیزی نبود..بچمم الان سالمه خداروشکر 😊

خداراشکر..بچتون چند وقتشه؟؟؟میتونین عکس ان تی را برام بفرسین یا هرچی ازش یادتونه بهم بگین؟؟؟عوارض بارداری نداشتین؟؟پره اکلامپسی و فشار.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداراشکر..بچتون چند وقتشه؟؟؟میتونین عکس ان تی را برام بفرسین یا هرچی ازش یادتونه بهم بگین؟؟؟عوارض با ...

یچم یسال و نیمشه  همه چیشم خداروشکر ب موقع بود والا جیزی یادم نیست ازش دم دستمم نیست الان ک برم ببینم ..هیچ عوارضی هم نداشتم ن فشار ن چیز دیگه

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
یچم یسال و نیمشه  همه چیشم خداروشکر ب موقع بود والا جیزی یادم نیست ازش دم دستمم نیست الان ک برم ...

خیلی نگرانم..اگه تونستین برام پیدا کنین بهم لطف کردین..بچتون پایین نبود..من پایینه تو رحمم

2728
خیلی نگرانم..اگه تونستین برام پیدا کنین بهم لطف کردین..بچتون پایین نبود..من پایینه تو رحمم

باشه عزیزم فردا واست میفرستم اگه تونستی بازم یاداوری کن..چرا اخرا پایین بود 

سلام..شرمنده پیدا نکردین

شما عدد فری بتا چند بود برا من زدن 3.5

دخترم آیدا هدیه ایی از طرف خداس تو اوج روزهای ناامیدی . روزهایی که بعد زایمان ناموفق و از دست دادن پسرم (آرمین) گذروندم زجر آورترین روزهای زندگیم بودن پسرم از اسمون ها مواظب خواهر کوچولوت باش 
2738
منم مام فری بتا زده ۳.۵ اصافه وزن و فشار و دیابت پیدا نکردین تو بارداری؟؟؟

نه اصلا من کلا 56 کیلو بودم شدم 57 فشارمم 11 بود 

بهت گفتن باید چیکار کنی حالا

دخترم آیدا هدیه ایی از طرف خداس تو اوج روزهای ناامیدی . روزهایی که بعد زایمان ناموفق و از دست دادن پسرم (آرمین) گذروندم زجر آورترین روزهای زندگیم بودن پسرم از اسمون ها مواظب خواهر کوچولوت باش 
نه اصلا من کلا 56 کیلو بودم شدم 57 فشارمم 11 بود  بهت گفتن باید چیکار کنی حالا

من از غربالگری دومی را دادم خوب بود..دیگه هیچی نگفتن

..گفتن این غربالگری اولی احتمالا عوارض بارداری برات داره..شما چند وقتته؟؟ 

من از غربالگری دومی را دادم خوب بود..دیگه هیچی نگفتن ..گفتن این غربالگری اولی احتمالا عوارض بارداری ...

15 هفته ام گلم

سلام بسلامتی الان نی نی تون دنیا اومده منم فری بتام ۳.۶ هست و ریسک سندرم داون بالا زدن  بچتون ...

بله عزیزم دخترم 6ماهه شده الان 

نگران نباش این اعداد چیزخاصی نیست

سلام عزیزم‌من ازمایش غربالگری اولم free bhcg یکم بالاست. باید هفته ۱۵‌دوباره ازمایش بدم. شما دوباره ...

من هفته ۱۵ دوباره آزمایش دادم بازم بالا شد(۲۵۵) نگرانم 😢 یعنی مشکلی هست؟