2737
2739
عنوان

دیر پیدا کردن قلب جنین توی معاینه

275 بازدید | 11 پست

نمیدونم چرا من هر سری میرم دکتر واسه چکاب قلب بچم خیلی دیر قلبش پیدا میشه😔😔صداشم در پرده ای از ابهام انگار شنیده میشه. در حالیکه ک خانومای دگ ک میرن صدای قلب بچه هاشون تا بیرون اتاق میاد

اکوی قلبم رفتم هیچ ناهنجاری و مشکلی نداشته

دلیلش چی میتونه باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند هفته اي خب؟

منم قلب نينيم ايندفعه دير پيدا شد حتي دكترم نگران شد ولي من گفتم الان داشت تكون ميخورد حالش خوبه،بعد گشت كنار نافم يك بالاتر پيداش كرد ،چون چرخيده بود كلا رفته بود يه طرف☺️نگران نباش عزيزم،بعدم شايد دكترت ولوم اون دستگاهشو كم ميكنه

2728

عزيزم اگه كوچكترين مشكلي بود بهت ميگفتن... رودربايستي با كسي ندارن... هرچند احساستو درك ميكنم ولي به خودت استرس نده... طبيعيه...

زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی

اصلا نترس منم پارسال که باردار بودم هر دفعه همین بساط و داشتیم .هیچی نبود.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

عزیزمممم دختر منم دقیقا همینجور بود و صدای نامفهوم خیلیم دیر پیدا میشد ک مامام همیشه میگفت بچته چ وروجکه نمیذاره صدا قلبشو بشنویم 😀😀😂

من خیلی استرس میگرفتم میگف نگران نباش مشکلی نیس الان دخملیم داره شیر میخوره واقعنم وروجکه واقعاااااا😂😂😂

کم کم مونده تلویزیون زیرنویس کنه:قال رسول الله(ص)هرکس از یارانه خویش انصراف دهد همنشین من در بهشت خواهد بود😒
2738
امیدوارم همینطور باشه ک میگی. ممنونم خانومی

قربونت😍😀

کم کم مونده تلویزیون زیرنویس کنه:قال رسول الله(ص)هرکس از یارانه خویش انصراف دهد همنشین من در بهشت خواهد بود😒