2733
2734
واای خوشبحالتتتت  بگو اقا تازه برگشتم ازپیشت ولی بازدلتنگتم  بگو اقا توروبه جوادت قسم&n ...

الهی عزیزم.مطمعنم بوقتش مادرمیشی .دیروزودداره اماکارخدابی حکمت نیست.منم برات دعامیکنم چون خودمم سالهامنتظره دخترکوچولوم بودم ودرعین ناامیدی وبدبختی خدابهم داد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

التماس دعا. دختر ۷ماهه ام مریضه تشنج داره . نذرش کردم خادم امام رضاش کنم . براش دعا کن عزیزم😭😭😭😭

الهی بمیرم براش.انشالله که خوب میشه.منم براش دعا میکنم.نگران نباش میدونم سخته اماتوکلت بخداباشه عزیزم

2728
2738
الهی بمیرم براش.انشالله که خوب میشه.منم براش دعا میکنم.نگران نباش میدونم سخته اماتوکلت بخداباشه عزیز ...

ممنون محتاجم به دعای همه. از دو ماهگیشه اسیر بیمارستانام با سه دارو تا حدودی ماهی دوبار کنترل شده. شب و روز بالا سرش نشسته ام که خدایی نکرده تشنج کنه و من نفهمم. حسرت خواب دارم. میترسم این قدرتی که خدا این چند ماهه بهم داده ته بکشأآل

عزیزم منو هم دعا کن به امام رضا بگو چرا منو نمیطلبی سه ساله منتظرم جور نمیشه بیام پابوست 😢😢😢😢دلم خیلی هواشو دارا😢😢😢

مادر که باشی تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ، ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😍😍😍

سلام الهی به عالیترین نحو وبزودی زود حاجترواشین الهی آمین

لطفا دعا کنین ی خانم بعد چندین سال نی نی دار بشن و بین ی خانم و همسرشون آشتی بشه الهی عاقبت بخیر شین الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2706