2733
2739

برادر شوهرم دو هفته ای هست عقد کرده 

منم درگیر مریضی بچه و...  نشد دعوتش کنم 

عیدم نیستم 

عید يه جشن کوچیک ميگيرن که شاباش و...  داریم 

برای دعوت کردن خونه م چی بگیرم که خوشش بیاد؟ 

برای جاری وسطی م همزن خریدم به نظر خودم کاربردی بود ولی خیلی ادا اطوار درآورد و حتا بازش نکرد از کارتن 

ميخوام واسه این یکی جای بهونه نباشه 

هرچند خیلی دوسش دارم و دختر خوبيه 

ممنون ميشم تجربه دارید بگيد استفاده میکنم 

از کادوهایی که دادن و راضی بودید یا خودتون دادید 

هیچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ميگم يه چيز باشه بمونه واسش یادگاری

اسمشو بده طلا براش بسازن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

چقدر میخای هزینه کنی واسش؟

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  
2740

یک کارت هدیه بکیر روشم بده بنویسن پیوندتان مبارک باور کن بیشتر به کارش میاد 

وسیله بگیری میبینی سلیقش فرق داره استفاده نکنه تو ذوقت میخوره

ای تو مرا همه کس....داشتن تو مرا بس😍😘

والا من پول دادم جاربم

۲۰۰ تومن

یا

۱۰۰ تومن

بسشه

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2706