2733
2734
برای من که اثر نکرد
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من دو سه هفته از پریودم گذشته بود تهوع هام شروع شد البته بالا نمی آوردم فقط حالم به هم میخورد سیرابی از بیرون گرفتم خوردم حالت تهوعم کاملا خوب شد اما بعدش پشیمون شدم چون میگن تهوع نشانه سلامت جنینه و الان من همش استرس دارم که جنینم در چه وضعیه چون عدد بتام شش روز بعد تاخیر پریودی 128 و چهار روز بعدش 313 شد آخر هفته شش هم باید برم سونو واژینال که ببینن موضوع چیه خیلی میترسم یه خانوم ماما میگفت حالت تهوع با افزایش عدد بتا ارتباط مستقیم داره چون تو تهوع نداری عدد بتات کمه کاش سیرابی نمیخوردم

من حالم خیلی بدبود توهفته هشت بارداریم تما م روز همش تهوع شدید داشتم ظهر یکی برام یه مقدارسیرابی پخته آورد همه روخوردم ازظهرتاحالا اصلا تهوع ندارم انگارآب رو آتیش بود میخوام ازفردا روزی چندتا تیکه سیرابی بخورم تا دیگه تهوع نداشته باشم،ازشدت تهوع داشتم میمردم بنظر من خیلی چیز خوبیه
2738
من هفته 7 هستم بارداری دوم واقعا حالم بد بود هر روز از صبح تا شب طوری که اصلا به پسر اولم نمیرسیدم و حوصله خودم هم نداشتم یعنی هر روز بالا میاوردم تا اینکه چند روز پیش مادر شوهرم برام سیرابی پخت منم خوردم اصلا عین آب رو آتیش واقعا حالم خوب خوب شده خیلی عجیبه حالا منم تصمیم دارم هفته ای یکبار و حتما بخورم
سلام ممنون از راهنمایاتون منم الان هفته هفت بارداریم و تقریبا کل روز حالت تهوع دارم ....پس بهتره برم ...

سلام زهراجون.من هفته هفت بارداری هستم.شما سیرابی و امتحان کردی؟چطور بود حالت تهوعتون کاملا برطرف شد؟

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
2706