2752
2734
عنوان

علایم بارداری قبل موعد پریود

14410 بازدید | 38 پست

سلام دوستان خوبم 

لطفا بگید چطور قبل موعد پریود میشه فهمید باردار هستیم؟

من 3 روز دیگه موعد پریود علامت خاصی ندارم فقط گاهی رحمم میگیره یا داغ میکنه پریودمم مثل ساعت منظمه میترسم چون علامتی ندارم حامله نباشم

ضمنا ماه دئم اقدامم هستم این ماه دو روز در میان اقدام داشتم. دو ماه پیشم روز 18 هم سونودادم که همون روز گفتن اوولاسیون رخ داده یعنی تخمک ازاد شده این ماه هم روزا 18 و 17 و 15 اقدام داشتم حالا نمیدونم چراعلامت خاصی ندارم

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقتي باردار بودم هيچچچ علايمي نداشتم 

یعنی سینه درد و دل درد و یا ترشح زیاد نداشتین ؟

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد
2731
من همیشه کلی علائم دارم و پریود میشم . نمیدونم این علائم کوفتی واسه چی میاد سراغم 😒😒😒

منم ماه پیش به حدی سینه هام متورم شده بود ودرد میکرد و نوکشون سیخ شده بود بی سابقه بود بعلوه تنگی نفس سوزش معده و هر آنچه که مربوط به علایم بارداری بود برای اولین ماه اقدامم داشتم تقریبا مطمعن بوم که حامله هستم ولی متاسفانه پری اومد الان مه دو اقدامم با اینکه منظم و مرتب رابطه داشتم متاسفانه علامت خاصی که امید بارداری بهم بده ندارم بجز درد خیفیف رحم

سه روز دیگه وقت پریودمه یکم . دروه هام همیشه منظمه 30 رزوه اس امرزو خواستم بی بی چک بگیرم ترسیدم نشون نده

چه زمانی نشون یمده ؟

به دلم افتاده بارداری ایشالا که هستی

وای عزیززم خدا از دهنت بشنوه پناه بر نفس پاکت

منم ماه پیش به حدی سینه هام متورم شده بود ودرد میکرد و نوکشون سیخ شده بود بی سابقه بود بعلوه تنگی نف ...

من که دیگه دنبال علائم نمیرم . دیگه خسته شدم انقدر به خودم امید دادم . شوهرمم هرماه میخوره تو ذوقش 😔😔

مامان دوتا دختر اردیبهشتی 👧👧
اگه باردار بودی ریپلایم کن، خوشحال میشم

چشم جتما امرزو خواستم بی بی چک بگیرم ولی بیخیال شدم گفتم بذا پری بیاد 

زود بی بی نزن بذار حداقل یهروز از موعدت بگذره

فعلا که منتظر وایسادم 1 فروردین موعد پریودمه