2733
2739
عنوان

و باز هم خ ی ا ن ت

952 بازدید | 66 پست

روی صحبتم با دخترهای مجرده. البته بعضی دخترهای مجرد.همون بعضیا که وارد زندگی مرد متاهل میشن. میدونین خیانت مرد متاهل یامجردی که میره دنبال زن متاهل خب تاحدودی قابل تحمله. خب مرده سرویس میگیره و به نوبه خودش سرویسم میده. این وسط اصلاقابل تحمل نیست دختر مجردی که میاد و وارد زندگی مرد متاهل میشه حالا غیر از کندن و سرویس گرفتن ودادن توقع ازدواج و صیغه موقت و این حرفا.

خب آخه چرا.چه حالی میشین اگه یکی بایکی ازعزیزانتون اعضای خانوادتون اینکارو بکنه.واقعا به دورازشرافت و انسانیته.چی پیش خودتون فکرمیکنین.خواهشا این استدلال رونیارین که مرد اگه مردباشه به زنش خیانت نمیکنه.خب مرد که پیغمبر نیست وسوسه میشه خطامیکنه هممون وسوسه ممکنه بشیم امااون بواسطه تو دل همسرشوشکسته تادل توروبدست بیاره اون بواسطه تو ینفردیگرو که ممکنه همه زندگیش بوده باشه تنهاگذاشته تاکنار توباشه. نکنید اگه انسانید نکنید.

خیانتکار به همون اندازه اشغاله که اون زن یا دختری که بهش سرویس میده اشغاله هردو سر وته ی کرباسن 

خدا مردا وزنای خوب و پاکدامنو واسه هم بخواد 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
الان میریزن سرت که مشکل از مردا هست 

مشکل که از هر دوطرفه هم خانوما وهم آقایون ولی خب چیزی که قابل توجیه نیست توقع بعضی از دخترهایی که میرن سراغ مردمتاهله.که توقع ازدواج دارن

2740

من از دختر و پسرایی که پاشونو وارد حریم زن یا مرد متاهل میکنن واقعا چندشم میشه 

به نظرم خیلی اون شخص باید کثیف باشه

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
سلام در خیانت هر دو نفر مقصرن.ضمنا مرد باید به همسرش باید متعهد باشه.مردی که متاهله و خیانت میکن ...

واسه اولین بار لایکتون کردم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
متاسفانه خودم به تازگی تجربه کردم ی تجربه خیلی تلخ

چطوری عزیزم ؟😔

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2706