2737
2734

سلام بچه ها دیروز رفتم دکتر اونم گفت قند بارداری هیچی نباید بخوری وکم کاری تیروئید اما دکتر خوب که معرفی کرد تا 14 مرخصیه خیلی نگرانم چیکار کنم کمکم کنید. 

خدایا برکت بده✌

منم مثل تو بودم ولی هفته های آخر قند داشتم. 

کم کاری رو هم قبل از بارداری میدونستم. 

Tshات چنده؟

رژیمتو رعایت کن. برنج قهوه ای بخور بجای سفید. نان سبوس دار بخور. میوه هارو تک تک و با فاصله ۱ ساعت بخور. 

اگه با رژیم قندت کنترل نشد باید انسولین بزنی .

یه دستگاه قند خون خانگی بخر . حدودا ۱۱۰ ،۱۲۰ تومنه 

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قند ناشتا داری یا بعد از غذا ؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2728
منم مثل تو بودم ولی هفته های آخر قند داشتم.  کم کاری رو هم قبل از بارداری میدونستم.  Tsh ...

قند ناشتام 100 هست و قند و کم کاری تیروئید نداشتم تو بارداری شده هفته 10 هستم. خ دارم رعایت میکنم سالاد و روغن زیتون و سبزی و برنج و نون کم .حالا بعد تهطیلات باید برم دکتر غدد

خدایا برکت بده✌
2738