2733
2734
عنوان

سفر به استانبول

14381 بازدید | 17 پست
سلام دوستان عزیز من حدودا دو هفته پیش قرار بود برم دبی ولی نظرمون عوض شد و ان شا ء... میخواهیم بریم استانبول همین پنج شنبه خیلی ها در زمینه دبی کمکم کردند از همه متشکرم حالا خواهش میکنم اگه تجربه سفر به استانبول دارید کمک کنید چون پسرم 15 ماه داره نمیدونم برای غذا مشکلی پیش میاید یا نه در ضمن بهترین مکانها برای خرید و دیدن کجاست
Lilypie Pregnancy tickers
سلام عزیزم
من پارسال رفتم خیلی قشنگه. ما یک هفته بودیم.تور تنگه بسفر ، مساجد ، جزیره هاش هم خیلی قشنگه . ت.رهاش حتما برین. برای خرید هم ترکیه کلا کشور گرونی هست. ولی جمعه حتما حتما برید جمعه بازار قیمتهاش خیلی خوبه خود ترکها هم از اونجا خرید میکنن . همه چی داره جنس لباسهاش عالیه.جمعه بازار میتونید با تراموا یا اتوبوس برید بگید ایستگاه فیندیک زاده .انگلیسی هاشون افتضاح هست. برای غذا هم مشکلی پیدا نمیکنید همه ی هست.فروشگاه اولیویوم هم خوبه . تخفیفهاشون خوبه به تخفیف میگن indirim . میدون تقسیم هم یک کوچه قدیمی داره که توش بازار و مغازه هست تو کوچه یک کلیسای قشنگ داره ببینید.وقتی میرید مسجد هاش ببینید پایین اون خیابون البته بپرسید یک پارک قشنگ هم هست.جمعه بازار یادتون نره .هر اطلاعاتی میخوای بپرس عزیزم
سلام نیلو جان خیلی ممنون
من قراره هتل دالاس برم در ضمن نگران پسرم هستم نمیدونم برای غذاش مشکلی پیش میاد یا نه چی با خودم بردارم در ضمن شنیدم فروشگاه کارفور برای خرید خوبه ممنون میشم اگه اطلاعاتی داری بدی خیییییلی تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فروشگاه کارفور یک فروشگاه فرانسوی هست که همه جای دنیا شعبه داره. تو ترکیه خیلی بزرگ نیست طبقه همکف اولیویوم(oliviom ) هست برای مواد غذایی خوبه . موبایلاتون روشن نکنین .اونجا سیم کارت ترک سل بخرین مثل ایرانسل خودمون خیلی باصرفه هست.غذاهاشون خیلی خوشمزه هست میخوای یک کمی غذای برای بچت ببرو برای خودتون مشکلی نیست. نمیدونم چه کشورهایی رفتی؟ درجه هتل هاش نسبت به جاهای دیگه پایین تره یعنی سه ستارش پایین تر از سه ستاره دوبی هست یا تایلندو جاهای دیگه. ولی خیلی خوش میگذره مطمئن باش. آب هم که میدونی باید آب معدنی بخری .لیدرهاشون هم خوبن معمولا.من و شوهرم خیلی چیز خاصی نبردیم غذا میرفتیم بیرون آب و این چیزها هم که میخریدیم .برای غذا KFC و MC Donald یادت نره .جای ما هم خالی کن . اسم صرافی هاش DOVIS هست . فقط همونجاها دلار خورد کن.
2728
سلام مژگان جان، هتل دالاس یه جایی هست که اطرافش تقریبا فروشنده ها هم فارسی بلدن حرف بزنن!! از بس ایرانی اونجا میره..برای غذا که مشکلی نیس..توی هتل پسری هست به اسم مراد که خیلی خیلی پسر خوبیه و رسپشن اونجاس..برای همه چی از خود اون کمک بگیر.. در ضمن اونجا به یه منطقه ای به اسم یوسف پاشا نزدیکه که میتونی لباسای قشنگ مهمونی ازش بخری..خوش بگذره
پاساژ اولیویوم که بچه ها گفتن یادت نره که همه برندهای معروف اونجاست ... پارک مینیاترک یادت نره که خیلی خوشکله... خیابون تقسیم هم که برای خرید و گردش عالیه ... پولتونم حتما مراکز dovis تبدیل کنید ضمنا دلار با خودتون ببرید نه لیر...اونا به پولشون میگن yeteleh
میشا جون سلام
مشکلم هر دو هست هم برای غذای بچه مشکل دارم نمیدونم میشه توی هتل خودم درست کنم یا اماده بخرم و هم اینکه مراکز خریدرا نمیدونم خیلی ممنون از اظهار لطفتون پونه و انی
2740
مژگان جان من تازه از استانبول برگشتم واقعیتش با بچه خیلی خیلی سخت بود البته بچه من 20 ماهه بود ولی اونجوری که باید نتونستیم بگردیم غذاهاش خوبه برنجاش به حدی نرمه که بچه میتونه بخوره و هتلها جای درست کردن غذا ندارن...برعکس بقیه من توصیه میکنم غذاهای سنتی اونجا را بخور خیلی متنوع و خوشمزه حتی برای بچه...فقط یه موضوع خیلی مهم کلی تنقلات و خوراکی موقع سوار شدن به هواپیما دم دستت باشه اونجا هم که بیرون میری حتما تو کیفت آب و کیک وتنقلات دیگه داشته باش چون بچه تو گردشها زود گشنه میشه
پریسا جان من اتفاقا تو هتل گرند جواهر بودم بسیار هتل عالیه و لیدرمون گفت از هتلهای خوبه ولی اونایی که اطراف تقسیم هستن خیلی سطح پایین هتن مخصوصا برای کسی که بچه داره بهتره هتلش تمیز و خوب باشه ...تو بالا شهره...مرکز خرید شیک و باکلاسی هم نزدیکش هست!
ممنون آیسل جان
نظر خودم هم بیشتر هتل گراند جواهره .میخوام بدونم از لحاظ رفت و آمد مشکلی نداشتین؟
آخه میگن هر جا بخوایم بریم باید اول بیایم میدون تکسیم . از هتل گراند جواهر میشه با مترو بیایم میدون تکسیم؟
چقدر راهه تا میدون تکسیم؟