2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من انجام دادم. بعد از اولین پانکچر تخمکام خالی بود و نشد تخمک کشی بشه

سه روز بعد دوباره پانکچر شدم و بعدش هایپر شدم و یه هفته تو بیمارستان بستری شدم و خیلی حالم بد بود

دو ماه بعدم انتقال دادم که نگرفت

انتقال بعدی یک سال بعدش بود که بازم نگرفت

انسانم آرزوست
من سه سال و خورده ای پیش رویان انجام دادم  پسرم الان دو سال و نیمشه

عزیزم شما همون ماه که تخمک گیری کردید براتون جنین رو گذاشتن یا ماه بعد؟؟

آخه شنیدم اگه یکی دو ماه فاصله بیفته شانس بارداری بیشتره

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2738
عزیزم شما همون ماه که تخمک گیری کردید براتون جنین رو گذاشتن یا ماه بعد؟؟ آخه شنیدم اگه یکی دو ماه ف ...

نه من شهریور تخمک گیری کردن ولی دی ماه انتقال دادن من هم شنیدم اینجوری احتمال موفقیت بیشتر

ابن سینا هربار شروع میکنم ی دلیلی پیش میاد کنسل بشه 

عزیزم چ دلیلی ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
من انجام دادم. بعد از اولین پانکچر تخمکام خالی بود و نشد تخمک کشی بشه سه روز بعد دوباره پانکچر شدم ...

خودت مشکل داشتی عزیزم تخمکات سایزشون چند بودش ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

[QUOTE=55749719]تنبلی تخمدان شدید دارم نمی‌دونم سایزش چند بود ولی خیلی پروسه بدی بود مشکل شما چیه[/QUOT

سایز تخمک با آمپول و دارو هم زیاد نمیشه ؟

شما با دارو سایز تخمکتون بالا میرفت ؟ بدون دارو چی ؟ تنبلیتون چطور بود میشه کاملا توضیح بدین . تو رو خدا توضیح بدین ک چطور بودین کامل بگین . بیاین با هم بحرفیم . من تو خصوصی میرم و درخواستمو قبول کنین و بیاین با هم بحرفیم . اطلاعات خوبی هم دارم میتونم کمکت کنم 

[QUOTE=55749719]تنبلی تخمدان شدید دارم نمی‌دونم سایزش چند بود ولی خیلی پروسه بدی بود مشکل شما چیه[/Q ...

با دارو سایزش بالا میرفت منتها ما چون تنبلی تخمدان داریم هرچقدرم دارو مصرف کنیم و سایر تخمک رو افزایش بدیم باردار نمیشیم چون مشکل هورمونی داریم و باید هورمونامون تنظیم بشه تا بتونیم باردار بشیم

من یه دکتر طب سنتی بهم گفت صد بارم آی وی اف کنی باردار نمیشی چون بدنت آمادگی نداره

اختلال هورمونی باید رفع بشه تا بتونی باردار بشی

انسانم آرزوست
2706