2733
2734
عنوان

اخه چرا الان؟؟؟

262 بازدید | 11 پست

خانوما من ده ماهه زایمان کردم تا الان پری نشدم از دیشب لک های قهوه ای دیدم چیکار کنم که پریود نشم برا عید ؟شما هم ک بعد,از چند ماه پریود شدید با لک های قهوه ای بوده اولش؟

آرامش .. تمام آنچیزیست که بدنبالش هستیم.. پس باهم مهربان باشیم..💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولین پریود بعد زایمان افتضاااحه برا من دو هفته طول کشی با درد و بیحالی و خونریزی خیلی شدید

منم بخاطر همین میترسم ک بیفته تو ایام عید بخصوص اینکنه من از قبل دردای پریود وحشتناکی داشتم

آرامش .. تمام آنچیزیست که بدنبالش هستیم.. پس باهم مهربان باشیم..💞
2738

واای از پریودای بعد زایمان نگووو

پریود شدی شدید بود ترنسید بخور کمش‌میکنه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
چی بخورم.کمش کنه

کپسول ترنسید

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....