2737
2739
ااا مرسی💋💋

خواهش میکنم😘

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
2731
شما چند سالته مگه؟

۱۸ دانشجوام

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
كوچولوييي كه هنوز. كلي وقت داري برا ازدواج عزيزم.من چي بگم پس

میدونم من اگه بخوامم بابام نمیزاره با هزار انگیزه رفتم دانشگاه درس بخونم بیام شوور کنم   

اخه اینجا همسن سالای من همه مزدوج شدن یا بچه دارن گفتم شاید من سرم بی کلاه مونده   

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
میدونم من اگه بخوامم بابام نمیزاره با هزار انگیزه رفتم دانشگاه درس بخونم بیام شوور کنم     ...

خوشبحالت كه مجردي 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خوشبحالت كه مجردي 

چرا تو چند سالته؟؟ 

چرا تو چند سالته؟؟ 

١٩سالمه ولي پشيمونم از ازدواج از ١٧سالگي همش زير فشار متاهلي دعواهاي زناشويي و اينكه قهر ميكني ام يه عذاب 

قشنگ چهرمو ببيني ميگي بالآي بيست انقدر كه افتاده شدم 

شوهر ن شكلاته خونه شوهرم حلوا پخش نميكنن راحت بچرخ راْسه خودت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
١٩سالمه ولي پشيمونم از ازدواج از ١٧سالگي همش زير فشار متاهلي دعواهاي زناشويي و اينكه قهر ميكني ام يه ...

ای وای از همین الان که اینطوری میکنه چی بگم اخه چقدر دلت پره 😞😖

ای وای از همین الان که اینطوری میکنه چی بگم اخه چقدر دلت پره 😞😖

بخدا من ١دليل دارم كه جدا نميشم وگرنه اشتباه محضه 😣😣😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا من ١دليل دارم كه جدا نميشم وگرنه اشتباه محضه 😣😣😣

ببخشید ولی چه دلیلی طلاق خوب نیست ولی وقتی یه بچه وارد زندگیت بشه اون خیلی بده الان مشکلتو حل کن