2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست گلم اول اینکه شما فقط چندماهه عضو شدی پس چطور تغییر فضای سایت روحس کردی دوم اینکه این رفتار شم ...

جهت اطلاعتون بنده از سال 91 عضو اینجا بودم ولی اوایل سال به خطر تغییر فضای سایت امکان استفاده از کاربری قبلی نبود بنده مجددا با کاربری جدید  عضو شدم. 

یکی دیگه از ایرادات جوونا همینه که می خوان مچ گیری کنند و همه رو دروغگو بدونند چیزی که قبلا نبوده و اینقدر همه درست و حسابی بودند که خیلی خیلی کم پیش می اومد کسی دیگران رو سر کار بذاره نه مثل الان که نصف تاپیکا سرکاریه و نصف بیشتر افراد ... 

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2728
عزیزم با این دیدت کاری ندارم، که همه حسودن من خوبم، ولی شما وقتی دیدت به همجنست اینه که زن وقتی موجو ...

عزیزم گفت بچه نیست

نگفت سن ازدواجشه که

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
متولد ٨٥، يه جفت دوقلو ١ساله دارم

۴سالت بود عضو نینی سایت شدی  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
جهت اطلاعتون بنده از سال 91 عضو اینجا بودم ولی اوایل سال به خطر تغییر فضای سایت امکان استفاده از کار ...

من مچگیری نکردم برام سوال بود عزیزم ریلکس باش 😊

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ای خدا من چقدر قکر میکنم تو این زمونه چطوری دخترای زیر ۲۳سال بچه داری میکنن غصم میگیره سطح فکر ها چق ...

جالبه مجرد ها هم یک حسرتی دارند که انگار چه خبره شوهر کنن 😑😑😑زیر ۲۰ سال که  صد در صد اشتباه ازدواج کردن  و بچه دار شدن ...من با این که شهرستان زندگی میکنم هیچ کدوم از دختر ای فامیل من و شوهرم در ۱۵ سال اخیر زیر ۲۰ سال سن ازدواج نکردن ..مگه الان عهد بوق هست ....

2738
2706