2752
2734
عنوان

خانما کمک لطفا

123 بازدید | 16 پست

باردارا شما هم بچتون ماشاء الله زیاد تکون میخوره؟من همش میزنه تو رحمم و حس دسشویی دارم و امشب زیر شکمم درد میکنه ماشاء الله خیلی تکون میخوره ماشاء الله

ماشالا عزیزم من دارم میرم تو ۶ ماه هنوز حس نمیکنم فقط شبا ی نمه انگار ک تو دلم حباب میترکه 

خیلی دلم میخواست الان کانادا پیش خونوادم باشم.....ولی حیف اونام اینجان😆😆😆

شما که همش میگی ماشاءالله پس چرا کمک میخوای؟  

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پسرم وقتی گشنشه میترکونه😂😂😂😂

صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
2731
وای منم هفته ۳۱ ام شکمم داره پاره میکنه سر دخترم اصلا اینجوری نبود باید التماس میکردم تا تکون بخوره ...

من همه بهم میگن بهت نمیاد دختر باردار باشی وای من ۱۸ هفته ک رفتم بهم گفتن دختره حتی حالت شکمم هم بیضی اصلا پهلو نزدم فردا میخوام برم سونو میگم شاید پسره ک اینطوریه اخه دخترا فکر نمیکنم زیاد فضول باشن

خب مگه گفتن ماشاء الله بده؟من سوالم اینه ک زدناش درد داره و تو رحمم میزنه این نگرانم کرده

نه عزیزم خیلی هم عالیه

شوخی کردم

ان شاءالله که چیزی نیست باز با دکترت مشورت کن

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706