2737
2734
عنوان

خانم بارداراااااا😊😊😊😊😊😊

461 بازدید | 16 پست

سلاممم من هفته ۱۵و ۲ روز هستم زیر قفسه سینم نبض میزنه الان حرکات نینی هستش یا من توهمی هستم؟؟؟اصلا فک کنم بچه الان پایین تره نه زیر قفسه سینه نه؟؟سوند  غربال هم ک رفتم ۳ هفته قبل بچه بریج بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیز بچه پایینه

فلک در دفتر عشقم قلم زد 😢چ روزهای خوشی داشتم بهم زد😢الهی ای فلک چرخت نگردد😢که چرخت ارزویم را بهم زد😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😭😢                                                                     درد میکنه همه جای زندگیم😢الهی من بمیرم برای زندگیم😢
2728
توهمی 😆 بچه الان اون پایینا تو لگنه

شما وقتی تو هفته من بودی استرسی نمیشدی ک الان اصلا نینی هست یا نه؟من غربالگری ۳ هفته قبل رفتم همهچی خداروشکر خوب بود دیگه سونو نرفتم تا  برم سونو انومالی ...

تو این بازه استرسی نمیشدی؟بعضی روزا واقعا میترسم 

ااا😣😣😣😣 نه زیر دلم دو دفعه حس کردم ولی ۴ روز قبل بعد دیگه حس نکردم...کاری ک نشده نه؟

نه نگران نباش  اوایل شاید یه بار حس کنی من اولین بار یه دفعه هفته هجده حس کردم و تا یه هفته چیزی حس نکردم بعدش کم کم حرکاتش بیشتر میشه

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2740
شما وقتی تو هفته من بودی استرسی نمیشدی ک الان اصلا نینی هست یا نه؟من غربالگری ۳ هفته قبل رفتم همهچی ...

من اینقدر حساس و استرسی بودم ک از هفته ۱۲ تا ۱۸ بین دوتا غربالگری ها ۲ بار دیگه هم خودسر رفتم سونو دادم.۱۴ هفته و ۱۶ هفته

خیلی ترشح آبکی داشتم. همش میترسیدم

🍃
شما وقتی تو هفته من بودی استرسی نمیشدی ک الان اصلا نینی هست یا نه؟من غربالگری ۳ هفته قبل رفتم همهچی ...

آخیش عزیزم منم دقیقا مثله شما بودم دوس داشتم هر روز برم سونو که از سلامتشون مطمئن بشم ، ولی الان دیگه بزرگ شدن و با تکون خوردناشون خیالم راحته

💖💖💖 الهم صل علی سیدنا محمد و علی آله و صحبه و سلم 💖💖💖
من اینقدر حساس و استرسی بودم ک از هفته ۱۲ تا ۱۸ بین دوتا غربالگری ها ۲ بار دیگه هم خودسر رفتم سونو د ...

منم مثل شمام ولی میگم نرم یعنی اجازم نمیدن😊 میگن بیخود کردی ایشالا ک چیزی نمیشه‌...منم ترشح ابکی زیاد دارم ولی بعضی اوقات ک یکم حالت تهوع دارم باز میگم خوب علایم دارم دیگه خوبه هی خودمو قانع میکنم😊😊😊😊 دعا کنین نی نی منم صحیح سالم باشه

آخیش عزیزم منم دقیقا مثله شما بودم دوس داشتم هر روز برم سونو که از سلامتشون مطمئن بشم ، ولی الان دیگ ...

پس همه همینجورین  ایشالا همه بچه ها صحیح سالم بدنیا بیان💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕باورت میشه یکی ک بهم تبریک میگه استرسی میشم میگم اصلا من حاملم نکنه چیزی شده باشه  اصلا کلا کسی نباید راجب بچه باهام صحبت کنه استرسی میشم همش میگم کاش میشد یکسره ادم فهمید ک الان بچه در چه حاله😁😁

عزیزم استرس رو جنینتم خیلی اثر بد میذاره همیشه براش آیته الکرسی بخون و بسپارش به دستای توانای خداوند ، ان شالله چند هفته دیگه تکوناشو احساس میکنی و خیالت راحت میشه 

💖💖💖 الهم صل علی سیدنا محمد و علی آله و صحبه و سلم 💖💖💖
من اینقدر حساس و استرسی بودم ک از هفته ۱۲ تا ۱۸ بین دوتا غربالگری ها ۲ بار دیگه هم خودسر رفتم سونو د ...

منم ترشح دارم ولی بی رنگ و بی بوه.بچم سمت راست شکمم جمع میشه ی دفه سفت میشه بعدم شروع میکنه ب تیر کشیدن.یکمم کمر درد دارم.الان ۱۵هفته و ۴روزمه.دوروزه این دردا رو دارم.فردا میخوام برم سونو بدم 

2706