2733
2739
عنوان

لکه بینی هفته ۵ و شیاف پروژسترون

302 بازدید | 10 پست

سلام دوستان. امروز روز ۸ تاخیرم هست. روزی دو تا شیاف پروژسترون مصرف می کنم. صبح یه لک قهوه ای دیدم. الانم ترشحاتم سفید سفید نیست. یه ته رنگ نارنجی داره. راستی دیروز که روز ۷ تاخیرم بود بتا ۲۷۴ بود که فکر کنم کمی پایینه. شما تجربه ی مشابهی از لکه بینی داشتین؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لکه بینی ک شایع هست ... نگران نباش  استراحتتو داشته باش .... انشالله ک قطع میشه .

ممنون عزیزم. این شب و روز عید خیلی درد سر شد برام. از عصر رو تخت دراز کشیدم و دارم گریه می کنم. یه پسر ۵ ساله هم دارم که تا الان خونه مامانم بود دیگه الان که بیاد استراحت هم تعطیل. نمی تونم به خودم مسلط باشم 😢😢😢

2731
دکتر بهت شیاف داده؟؟من رفتم دکتر.لکه بینی داشتم.گفت اگر صدای قلب جنین شنیده شده،شیاف بزن.وگرنه نزن.

آره عزیزم شیاف داده. چون با دارو باردار شدم. اتفاقا من با نظر دکتر شما موافقم. چند هفته به زور شیاف نگهش دارم آخرش هم قلبش تشکیل نشه چه فایده ای داره 😔😔

ممنون عزیزم. این شب و روز عید خیلی درد سر شد برام. از عصر رو تخت دراز کشیدم و دارم گریه می کنم. یه پ ...

اخی ..عزیزم ... گریه چرا ... سعی کن اروم باشی .‌‌

پسرت ک اومد بخوابونش و از حس باردار بودنت لذت ببر :)

سعی کن انرژی مثبت ب خودت بدی ن ک نگران باشی و همه ش فک کنی ک خدایی نکرده اتفاق بدی میفته .

اخی ..عزیزم ... گریه چرا ... سعی کن اروم باشی .‌‌ پسرت ک اومد بخوابونش و از حس باردار بودنت لذت ببر ...

ممنون عزیزم. پسر خودش خوابید خدا رو شکر. سعی می کنم. اما کلا آدم قوی ای نیستم. زود روحیه ام رو از دست می دم 

2738
ممنون عزیزم. پسر خودش خوابید خدا رو شکر. سعی می کنم. اما کلا آدم قوی ای نیستم. زود روحیه ام رو از دس ...

خیلی خوبه ک مامانیشو درک کرده بدون اذیت خوابیده :))

هر جور فکر کنی همونطوری میشه احساست 

سعی کن فقط ب چیزای خوب فکر کنی یا خودتو با فیلم و کتاب و جدول حل کردن و اینا  سرگرم کن ک خیلی دغدغه هات سراغت نیان 

خیلی خوبه ک مامانیشو درک کرده بدون اذیت خوابیده :)) هر جور فکر کنی همونطوری میشه احساست  ...

ممنون گلم. تمام تلاشم رو می کنم که به خودم مسلط باشم و حواسم رو به چیز دیگه ای پرت کنم