2737
2739
عنوان

چقدر امشب ناراحت شدم😢

746 بازدید | 27 پست

بعد از زایمان لباسام اندازه ام نمیشه

امشب با شوهرم و نوزاد سه ماهه ام رفتیم خرید

ولی شوهر مثل کسایی که انگار مجبورش کردن

رفتم تو مغازه رفت رو صندلی نشست حتی به خودش زحمت نداد بیاد وقتی مانتو روامتحان میکنم ببینه

بعدشم هی میگه چی میخوای

خب وقتی هیچی ندارم 

دارم دم کفش فروشی کفشارو نگاه میکنم سرشو انداخته پایین جلو جلو رفت

اخرشم گفتم هیچی نمیخوام بیا بریم

تو ماشینم باهم بحثمون شد

دلم خیلی شکست😭😭😭

معجزه زندگيم👈❤️پسرم❤️👉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا مردت شرمنده خودت میکنی شاید نداره خب روش نمیشه 

نمیدونی مردا وقتی بی پولن چقد بی خوصلن حوصله خودشم ندارن

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    
2740

عزيزم مردا اينطورين چون خودشون انگار هيچ وقت هيچي نميخوان فكر ميكنن ما زنا هم اينطورييم درست بهش بگو چيا ميخواي و چرا ان شاالله فردا دوباره بري خريد

🌺خدا جونم دستتو بيار تو زندگيم تا زندگيم پر از آرامش بشه 🌺براي برطرف شدن مشكل كاري شوهرم  يه صلوات لطفا

منم همینجوری بودم . فک میکردم شوهرم اینکار میکنه که بهم نخره یا راضی نیس بخره .. ولی بعد فهمیدم اخلاقش همینه میخاد خودم انتخاب کنم . خودم بهش بگم .. زیاد حساس نشو بی خیال عزیزم 

تیکر تولد دوسالگی عشقم دخملم . بسلامتی همه نی نی ها صلوات 

منم چند شبه دارم ب شوهرم میگم بریم ک واسه خودش لباس بگیره امشب یکم دیر حاضر شدم انقد غر غر کرد اعصابمو خورد کرد تو خیابون جلو جلو راه میرفت هی میخواستم برگردم کلید نداشتم. اخر رفتیم تو پاساژ با ی لحنی ک انگار مجبورش کردن ب من میگ چی میخوای گفتم من چیزی نمیخوام واسه تو اومدم رفته لباس بخره تو مغازه چون خودش خجالتیه زیاد حرف نمیزنه اونجا خوب شده ک من براش بگم چی میخواد و اینا ولی بعدش ک اومدیم باز سرسنگینه 

خیلی دلم میخواست الان کانادا پیش خونوادم باشم.....ولی حیف اونام اینجان😆😆😆
2706