2737
2734
عنوان

خیلی ناراحتم واس شوهرم

350 بازدید | 14 پست

شوهرم اسبرماش ضعیفه واس همین بچمون نمیشه خیلی بخاطر حرف دیگران تو فشاریم میخام قبل عید حتما ی ازمایش بده.ولی نمیدونم 29اسفند ازمایش میگیرن یا ن .امان از حرف دیگران.

دوستای عزیزم بنظر شما ی روز مونده ب عید ازمایش میگیرن یا ن؟

آزمایش میگیرن ولی جوابش بعد تعطیلات میاد

دوست عزیزم برای شوهرت خرنوب بخر یه گیاهه که برای اسپرم خوبه خیلی ها نتیجه گرفتن ازش 

تو نت یه سرچ کن میبینی 

ایشالا که زود زود مامان بشی

خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا میدونی ضعیفه

من بخاطر تغذیه  عالی و ورزش شوهرم فک میکردم فوق العاده قویه اما ضعیف بود

شما چطور متوجه شدی؟

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.
2731
ازمایش اسبرم داد تحرک و کیفیت خوب نبود

پس نگران نباش

واسه شوهر من داغون بود

با توکل ب خدا و دکتر خوب  و دارو خوب شد

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.
2740
چ دارویی میخورد شوهرت .میشه ب منم بگی

کلومفین

ال کارنتین

ویتامین سی و زینک

قرص formola mae

دکترش هم فرشاد نامداری تو میدون ونک

ینی درست میشه اونططوری تخم مرغ بخته یا تو ابجوش بجوشونم 

نه عزیزم پخته نه  😅---تخم مرغ زنده محلی با شیر ولرم محلی قاطی کن بده بهش صبح ناشتا ۴۰ روز--

گاهی خداوند فرشته هاش رو میفرسته برا بنده هاش فرشته منم دخترمه
2706