2733
2739

ولی اگه دختر هم شد ناراحت نشو نمیدونی دو تا دختر چقدر خوبه هم برای خودت هم برای اونا .من الان بارداری سومم دو‌تا دختر گل دارم آنقدر هوای همدیگر رو دارن آنقدر کوچیکه بزرگه رو دوست داره در کل خیلی راضیم خداروشکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من روی نظرات شما رفتم سونوگرافی دکتر قربانی.

دفعه اول -هفته 13- خیلی تحویل گرفت ولی جنسیت رو هم اشتباه گفت.

سونوگرافی NT را رفتم دکتر کلانتری که انصافا دکتر دقیق و کاربلدیه.

دفعه بعد که رفتم سونوگرافی دکتر قربانی با وجود اینکه بهم وقت داده بود و سر ساعت حاضر شدم، نزدیک 4ساعت معطل شدم. حالم خیلی بد بود و درد داشتم تا حدی که افرادی که جلوم بودن از منشی خواستند که منو بفرسته داخل. اما امان از سنگدلی. تازه دکتر قربانی وقتی فهمید من درد دارم، گفت اگه نمی تونه بشینه بره و نوبتشو کنسل کنین و وقتی نوبتم شد و رفتم داخل چنان با بی ادبی و پرخاشگری با من برخورد کرد که اگر به خاطر معطلی چند ساعته خودم و همسرم نبود، ول می کردم می رفتم. علتش می دونین چی بود؟؟ چون سونو NT را رفته بودم جای دیگه

لطفا بیخودی از کسی تبلیغ نکنید.من چند ساله می رم سونوگرافی دکتر دانش و دکتر کلانتری، با وجود شلوغی و اسم و رسمشون، تا حالا رفتار بد ازشون ندیدم. ولی این خانم فکر کرده اسم درآورده و مشتریش زیاد شده می تونه هرجور که بخواد با مراجعین برخورد کنه.

بعضیا فقط براشون پول مهمه و پول و پول

من دو روز پیش به اصرار خانواده م رفتم پیشش. بعد چهار ساعت معطلی کلا سه دقیقه سونو ان تی کرد. جنسیت رو گفت به نظر میاد پسر باشه. ولی هرچی بهش گفتم چند درصد باهام بد برخورد کرد.گفت هیچ درصد.

توی برگه هم نوشت پسر؟؟؟؟؟؟

چون اصلا با دقت انجام نداد جای دیگه وقت گرفتم برم. چون سی دی نخواستم نا مردی کرد و اصلا وقت نذاشت.حلالش نباشه 155 تومن بدون دفترچه کلا

2738

بله ،به من تو سونوی ان تی ،دوازده هفته گفت دختره ،اما هفته ی پانزده گفتن پسره ،هفته ی هفده دوباره برای اطمینان رفتم که دوباره گفتن پسره...اصلا به تعیین جنسیت دوازده هفته اطمینان نکنید

سونو گرافی نیلو که مثلا اسم در کرده و به نظر خودش خیلی نامبر وانه ولی مفت نمی ارزه،خانم مهتاب قربانی نه شعور نه فرهنگ نه سواد نه دقت ،هیچکدوم نداره ،فقط ادعا و تبلیغات داره که هرجارو نگاه میکنی تبلیغات این خانم بی سواد و میبینم که اندازه .... نمیفهمه،بزرگترین اشتباه زندگیم اعتماد به این خانم بی سواد و کور بود ،گول تبلیغاتشونو خوردم