2737
2734
عنوان

بالاخره نی نیم سقط شد😢😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 107 پست
نازی جان صارم دکتری که خیلی تشخبصش عالی باشه سراغ نداری میدونی براچی میخوام من بعدسزارین اولم دردای ...

دکتری که میکرو کرد برام کوهسار نبوی هستش که الان دیگه صارم نیست،بیمارستان گاندیه.ولی یه مشاوره منو فرستاد پیش دکتر نوشین محمدی تو صارم تازگیا که ازش خیلی خوشم اومد تخصصش بارداری  و زایمان پر خطره دکتر خوبی به نظرم رسید

من صبر میکنم،خدا برام جبران میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سی و هفت سالمه و چند تا سقط لم چه حسی  داری اینکه شاید لایق مادر شدن نیستی اینکه همین بچه ات رو می خوای نه  بچه دیگه

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
دکتری که میکرو کرد برام کوهسار نبوی هستش که الان دیگه صارم نیست،بیمارستان گاندیه.ولی یه مشاوره منو ف ...

چرا جواب منو ندادی😢

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2731
آیتماش یادته چند بودن؟؟چندسال منتظر بودی؟؟من شوهرم چندماه پیش مرکز ناباروری آز داد مورفولوژی نرمالش ...

خیلی بد بود دکتر میگفت از میکرو هم نتیجه نمیگیری،تهرانی؟

سلام عزيزم

من ٢بار سقط داشتم يكي ٤هفته و يكي ٨هفته

ديگه كلا بيخيال شدم و اصلا منتظر ني ني نبودم

ولي پارسال باردار شدم خيلي ترسيدم دوباره سقط نشه چونكه اصلا جونشو نداشتم ولي الان دخترم ٦ماهشه😊اصلا نگران نباش لطفا فقط استرس نداشته باش

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺
2738
برو پیش دکتر کوهسار نبوی مطبش کنار اریکه ایرانیانه قطعا جواب میگیری،یزد نمیخواد بری سخته

من اصفهانم..نمیتونم زیاد هزینه کنم بخاطره اینکه یزد قیمتش مناسبه میخوام برم اونجا

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
من اصفهانم..نمیتونم زیاد هزینه کنم بخاطره اینکه یزد قیمتش مناسبه میخوام برم اونجا

خوب به سلامتی نتیجه میگیری حتما،اصلا نه بترس نه نگران باش خیلی خیلی سیکلش راحت بود،من فقط صبوری کردم همین

خوب به سلامتی نتیجه میگیری حتما،اصلا نه بترس نه نگران باش خیلی خیلی سیکلش راحت بود،من فقط صبوری کردم ...

مرسی گلم..چندسال منتظر بودید؟الان چندوقتتونه؟

سلام عزيزم من ٢بار سقط داشتم يكي ٤هفته و يكي ٨هفته ديگه كلا بيخيال شدم و اصلا منتظر ني ني نبودم و ...

سلام عزیزم.خدا حفظش کنه😗...نمیدونم چرا هیچ انگیزه و امیدی ندارم دیگه

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
کجا انجام دادن؟

رویان تحت نظر دکتر معینی ولی هردوبه این شکل که اول رفتن مطب شخصی دکتراشرف معینی خودش نامه داد کارا رو تو رویان براشون پی گیری کرد همیشه دعاش میکنن

برای باردیگرمادرشدن،منتظر میمانم  
2706