2733
2734
عنوان

چرا اينمدلي شده😩

562 بازدید | 36 پست

دخترم دوشبه تو تختش نميخوابه تا بيدار ميشه ميبينه تو تختشه جيغو گريه ميكنه تا ميذارمش تو تخت خودمون تخت ميخوابه😐 از اول تو تختش خوابيده الان ١٠ ماهشه

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻

همچبن گفتی از اول گفتم کم کم ۵ سالو داره فلبونش بشم تنهایی ندوس 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

دختر من همین حدودای یک سالگی بد قلقی میکرد تو تخت خودش نمیخوابید یعنی میخوابید بیدار میشد دیگه نمیخوابید یه شب یه لامپ تو راهرو رو روشن گذاشتم تو تختش خوابوندمش نصف شب صداش اومد چند ثانیه بعد خودش گرفت خوابید فهمیدم چون اتاقش تاریکه دور و ورشو نمیبینه میترسه دیگه یه چراغ خواب گرفتم براش روشنش میذارم راحت میخوابه شماهم علتشو پیدا کن 

دختر من همین حدودای یک سالگی بد قلقی میکرد تو تخت خودش نمیخوابید یعنی میخوابید بیدار میشد دیگه نمیخو ...

چراغ خوابمون روشنه 😔

اصلا و ابدا نزارش توی تخت خودتون به هیچ عنوان  هربار که گریه کرد یه جوری سرشو گرم کن با عروسکی ...

نه تماس نداريم يعني ميام كنار ميخوابم دوره ازمون ولي باز تا نياد اينجا جيغ ميزنه