2733
2739
عنوان

روز نوشته های مادران اسفند91 - فروردین 92

| مشاهده متن کامل بحث + 2496 بازدید | 47 پست
من قبل از بارداری بخاطر کم کاری تیروئیدی که داشتم و قرصی که میخوردم وزنم از 65 رسید به 58.

بعد از اینکه باردار شدم دکترم گفت بدنت خیلی ضعیف شده و یکم باید خودت رو تقویت کنی. این شد که الان دو کیلو اضافه کردم
سخت است از بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=6109&ChatDate=29-12-1389

اینم آخر اسفند 89
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سلام دنیا خانم
خوش به حالت که واست فرق نمیکنه
من اوایل ازدواجم میگفتم بچه فقط دختر . پسر چیه بی معرفته میره سمت زنش
حالا نمیدونم چرا چپه شده؟
همسرم میگه اینم مثل ویارت میمونه. آخه من عاشق هرچی بودم تو حاملگی متنفر شدم یا برعکس.
بدون 4 یا 5 ماگ بزرگ قهوه من روزم شب نمیشد. حالا از بوی قهوه فرار میکنم. هر چی عطر واسه همسرم خریدم یه جا بردم گم گور کردم بدبخت هی میگرده دنبالشون.
شاید که چو وابینی خیر تو در این باشد.
2731
شیوا جون همسرم فکر کنم مثبته گروه خونیش...
درد داره آمپولش؟؟؟؟من وحشت دارم از آمپول زدن....

گفت وقتی نی نی دنیا بیاد باید بدونیم گروه خونیش چیه....ممکنه لازم بشه یه دونه هم بعد زایمان بزنی
اگه مثبت باشه بعد از تولد هم میزنن. نه بابا آمپوله دیگه. از الان خودتو برای هر دردی آماده کن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
نه ژانت شما لازم نیست
دنیا منم طبیعی زایمان کردم :)