2726
سلام به همه. همه مامان های نی نی سایتی
این تاپیک میذارم برای همه مامان های که تو اسفند 91 یا فروردین 92 نی نی هاشونو دنیا میارن. واسه گذراندن این دوران.
لحظه لحظه هاش. هیجان اولین باری که جنسیتو میفهمیم. میبینیمش یا صدای قلبشو میشنویم. تکون هاشو احساس میکنیم.
واسه نگرانیهامون .
واسه تجربیاتمون.
من ژانتم 34 سالمه و مهندس سازه هستم .این اولین تجربه بارداریمه. دوست دارم نوزادم پسر باشه تا خدا چی واسم صلاح دیده باشه.....
از اونجائی که یکم بدبینم گمونم دختر بشه....
به خودم قول دادم تو این دوران علاوه بر پرهیز غذائی و هزار چیز دیگه پرهیز رفتاری هم داشته باشم. اولیش اینه که قول دادم دروغ نگم. غیبت نکنم. دل کسی رو نشکنم. خدا کنه بتونم به قولم عمل کنم.
امیدوارم تو این تاپیک دوستای خوبی بشیم.
شاید که چو وابینی خیر تو در این باشد.
سلام عزیزم

من الینازم. 27 سالمه و اولین بارداریم هست

الان هفته ده هستم و انشالا نینیم تو فروردین دنیا میاد. دختر و پسر بودنش هم واقعا برام فرقی نداره چون عاشق هر دوشون هستم.

امیوارم هممون به خوبی و سلامتی این دوران رو بگذرونیم
سخت است از بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ایلناز جان
دوست شماره 1
من شنبه دارم میرم سونو و تست خون. همون غربالگری آخر 3 ماه اول .
دکتر گفته ممکنه بشه جنسیتو واست تشخیص بدن.
خانم یاسمین تو تاپیکش پیش بینی کرده نی نی پسره.
ولی من هی میگم نه نه منو این همه خوشبختی محاله......
آخه محیط کارمو مردا قبضه کردن دنیای خودم مردونه شده فکر نکنم از پس تربیت بچه دختر بر بیام..
حالا بیخیال ویار نداری ؟
حالت تهوع رفع شده؟
من از هفته 6 ویارم شروع شد تا تقریبا هفته 10 الان خیلی کم. اگه غذا سنگین بخورم
ولی وزنم زیاد شده....
2728
یادش به خیر! یه زمانی نوبت ماها بود ( اسفند 89 و فروردین 90 ) چه زود گذشت. یادش به خیر!
دختر من فردای سیزده به در یعنی 14م کیسه ترکوند و به دنیا اومد

خوش بگذرونین.

مراقب خودتون باشین

اگه خواستی ژانت جان پستمو پاک کن اگه اضافیه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
به سلامتی عزیزم

انشالا اول نینی سالم باشه و بعد هم چون دوست داری پسر باشه. مبارکتون باشه

منم از هفته 6 حالت تهوع داشتم تا الان که امیدوارم با تموم شدن ماه سوم اون هم تموم بشه.

راستش رو بخوای یکم از آزمایش غربالگری میترسم اما امیدم به خداست

منم دو کیلو اضافه کردم خدا تا آخرش رو بخیر کنه هههههههههههههههه
سخت است از بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش...
سلام....من نی نیم اسفندیه...

از هفته 6 ویارم شروع شد...الان هفته 17 هستم..کم کم داره تموم میشه....هنوز تعیین جنسیت نرفتم...برا خودم اصلا فرقی نداره..فقط سلامتیشو از خدا میخوام...

نه عزیز
بیا به ما هی سر بزن بگو قراره چه بلا هائی سرمون بیاد
خوشحال میشیم یه با تجربه بهمون سر بزنه .
خوش به حالت قروباغتو قورت دادی به قول شوهر جان
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=6109&ChatDate=29-6-1389

دو سال پیش در چنین روزی ههههههههههههه

قربونتون

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
دنیا گروه خونی منم آ منفیه. اما چون شوهرم هم منفی بود آمپول نزدم. روگام هست اسمش. دخترمم آ منفی شده
2706