2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست

سلام عزیزای دل چطورین؟؟؟خوبین خوشین سلامتین؟؟؟ چخبرا؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تشکر انشالله که خدا ب شما هم پسر کاکل زری بده و دخترتون حفظ کنه.رحمتون گرم نگه دارید.

🌺🌺

اگ پیشنهاد خاصی دارین بنویسین  خانمای  دیگ.استفاده کنن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2728
این همه🤐🤐🤐خب معلومه ک بدتر میشه.زیادی بهش میدادی  دارو میدی دیگ چرا سیاهدانه میدادی ویتامی ...

شبنم منم هر شب يدوفوليك و ويتامين اي ميدم 

از امروز صبح نصف قاشق چاي خوري هم گر د و عسل

زيادي نيست كه 

البته مال من مشكل نداشت ها همينجًًوري ميدم 

عزيزم اگر تهران هستي از من به تو نصيحت برو بيمارستان ابن سينا با بيهوشي انجام بده  و هيچ جاي دي ...

آره منم تعریف ابن سینارو زیاد شنیدم.احتمالا برم همونجا ولی بدون بیهوشی.چون تحملم برا درد خوبه.شما لولت باز شد؟؟بعد چندوقت اقدام رفتی برا عکس؟؟

ببخشید زیاد سوال میپرسم سز شدی بارداری قبلی؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2740
خیلی از دوستام و آشناهام اصلا فکر بچه نبودن یهو باردار شدن 9 ماه گذروندن زایمان کردن الان ماشالله بچ ...

عزیزم ان شاالله باردار میشی من پس چی بگم چند ساله....

آخییی الهی قربونت برم غصه نخور... خدابزرگه توکل به خودش کن انشاءالله دلت شادمیشه تمام این سختی ها ج ...

خدا نکنه فدات شم من 😍😍😍ان شاالله خدا خودش کمکمون کنه🙏🙏🙏نمیدو نی چه حر کت وحرفایی زدن 

خدا ازشون نگذره😔😔😔وقتی میفهمم جایی میخوام باهاشون روبرو بشم تپش قلب میگیرم 😔😔😔

عزیزم لطفا دقیقا بفرمایید کدام از این موارد مشکل شماست؟؟

۰۰۰ پریودی نامنظم؟

۰۰۰ یائسگی زودرس

۰۰۰ کم یا زیاد بودن مقدار پریودی

۰۰۰ لکه بینی

۰۰۰ کیست و فیبروم تخمدان؟

۰۰۰ کیست و فیبروم سینه؟

۰۰۰ تنبلی تخمدان

۰۰۰ تخمدان پلی کیستیک؟

۰۰۰ عفونت؟

۰۰۰ فولیکول کوچک و یا نداشتن تخمک?

۰۰۰ آیا قصد بارداری دارید?

دوستان من خیلی وقت نمی کنم تو نی نی سایت بیام. لطفا اگر مشاوره رایگان  خواستید در تل گ رام و واتس اپ پیام بدید هم راهنماییتون کنم و هم پیام خانمهایی که جواب گرفتن رو براتون بفرستم اطلاعاتتون زیاد بشه.

۰۹۱۷۴۴۴۴۲۶۱

سلام دوستان گلم امروز ۶‌هفته و یک روزم بود رفتم سنو دادم قلبش تشکیل شده😍😍😍

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️
سلام دوستان گلم امروز ۶‌هفته و یک روزم بود رفتم سنو دادم قلبش تشکیل شده😍😍😍

وای چقدر خوشحال شدم برات 😊😊😊همش میگفتم بارداری میگفتی نه منم دعا کن 😊😊😊😊

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
آره منم تعریف ابن سینارو زیاد شنیدم.احتمالا برم همونجا ولی بدون بیهوشی.چون تحملم برا درد خوبه.شما لو ...

خواهش ميكنم 

هر سوالي داري بپرس راحت باش 

بله قبلا سزارين داشتم و خيلي راحت باردار شده بودم  

ابن سينا رفتم باز شد 

ببين پيوسته نبود اقدامام تير مرداد شهريور فولي خوب داشتم اقدام كردم نشد مهر ابان اذر فولي نداشتم فكر كنم و اقدام نرفتم دي فولي داشتم بازم باردار نشدم دكتر ج ازمايش شوهرمو ديد و سونوهامو ديد گفت تعجبه باردار نشدي برو عكس كه رفتم لوله راست بسته بود يكمي با عكس باز شد ولي نه كامل ولي لوله چپ باز شد بعد دكترم رو عوض كردم گفت برو با بيهوشي انجام بده چون اگه بيهوش باشي انقباض عضله هات از بين ميره و ميتونن لوله هاتو باز كنن 

منم توصيه ام بهت اينه با بيهوشي بري، چون دردش زياده واقعا، و هم اينكه اگه گرفتگي داشته باشي راحت باز ميشه، صبح بري تا ١١:٣٠ كارت تموم ميشه مياي.. اونجا همه با بيهوشي بودن حالا باز تصميم با خودت هست عزيزم فقط ٣ روز قبل عكس و ٣ روز بعدش داكسي ساكلين هر ١٢ ساعت بخور كه عفونت نكني 

هزينه اش هم ٥٠٠ شد اگر اشتبا نكنم