2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013848 بازدید | 355184 پست
بچها رفتم سونو دوتا فولیکول داشتم 23و 26 ..کی امپول ازاد سازی رو بزنم ؟؟یکی بزنم یا دوتا باهم بچها؟؟

ماهور جان دوتا نزن یکی کافیه عشقم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
فدای تو عزیز دلم ان شاء الله خدا نگهدار عزیزان توهم باشه و یه گل پسر خوشکل هم بهت هدیه بده تا دهان ه ...

افسانه جونم تو حال منو خوب درک میکنی میشه خواهش کنم دعام کنی عزیزم ممنون میشم ازت❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من بعضی موقع ها تپش قلب دارم ،یعنی الان دو س روزه که تقریبا دارم گاه گاهی الودوز جیلی مهرک ...

نه عزیزم من خداروشکر ندارم فقط اگ یه خرده پشت سرهم حرف میزنم نفسم میگیره و زیر دلم یه جوری میشه طبیعی درسته؟ 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
ارهدقیق یادم نیست ولی شاید یه هفته ،ده روز بعداز اقدام درد پهلو داری نسرین جان؟

اره پهلوهام درد میکنه. استراحت میکنم خوبم . تخمدانهام تیر میکشه یه بار چپ یه بار راست. درد پری دارم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728
بچها رفتم سونو دوتا فولیکول داشتم 23و 26 ..کی امپول ازاد سازی رو بزنم ؟؟یکی بزنم یا دوتا باهم بچها؟؟

منم دوتا فولی داشتم ولی دکترم یه دونه آمپول نوشت

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

@mahor97    

ماهور جان دوتا نزن یکی کافیه

اگر تا هشت شب تزریق کنی 

فردا ۱۲ شب یه تایم طلایی برات هست عشقم

چون میشه ۲۸ ساعت بعد تزریق 

و تخمک معمولا ۳۶ ساعت بعد تزریق ازاد میشه

۲۸ ساعت بعد اقدام میشه شش ساعت قبل ازاد شدنش و عالیه

وقتی تخمک ازاد میشه اسپرم ها اماده و‌قبراقن فقط تا میتونی محیط قلیایی نگه دار مثلا فردا صبح یه قرص فلوکونازول بخور

یا تا میتونی خربزه کشمش توت فرنگی یا اب هویج

انشالله که اقدامت میگیره و پسرت میشینه تو دلت

شب سه شنبه بچه اگر بگیره همونی میشه که ارزوش داری

❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

انشالله خیره عزیزم دعای ماهم همراهته

منم میرم صلواتم بفرستم که برات نذر کردم که جواب سونو خوب باشه

فدات عزيز دلمممممم راستش هر وقت پستات رو ميخونم خيلي ارامش و محبت توشه منم جذبت شدم اخه ادما به محبت ...

دقیقا همینطور هیچ چیز تو دنیا لذت بخش تر از عشق ورزیدن نیست عزیزدلم❤️❤️❤️❤️

خیلی پیامت بهم انرژی داد عشق جانم

ممنونم ازت❤️❤️😘😘😘

بچه ها این شوید چرا میگن نخوریم

شوید از سبزیهای قاعده اوره

2740

یا علی ، در اول و وسط و آخر هر ماه (منظور ماه قمری است) آمیزش مکن 

یا علی ، شب دوشنبه آمیزش کن که اگر فرزندی حاصل شود حافظ قرآن بوده و به قسمت خدا راضی باشد.

یا علی ، اگر در شب سه شنبه با همسرت نزدیکی کردی و فرزندی حاصل شد ، بعد از سعات اسلام (گواهی دادن به اینکه خدایی جز الله نیست و محمد (ص) پیامبر خداست) ، شهادت روزی او خواهد شد ؛ خداوند با مشرکان عذابش نکند و دهانش خوشبو ، دلش رحیم ، دستش جوانمرد (گشاده دست) و زبانش از غیبت و بهتان پاک باشد.

یا علی ، اگر در شب پنجشنبه آمیزش کنی و فزندی پدید آید ، حاکمی از حکما و یا عالمی از علماء خواهد بود.

یا علی ، اگر در روز پنجشنبه وقت زوال خورشید (برگشتن خورشید از میانه آسمان) جماع کردی و فرزندی حاصل شد ، تا زمان پیری این فرزند ، شیطان به او نزدیک نخواهد شد و خدای متعال سلامتی دین و دنیا را روزی او خواهد ساخت.

یا علی ، اگر جماع کنی در شب جمعه و فرزندی به وجود آید ، آن فرزند خطیب و سخنگو خواهد بود.

یا علی ، اگر در روز جمعه بعد از عصر جماع کنی و فرزندی حاصل شود ، آن فرزند از دانایان مشهور خواهد شد.

یا علی ، اگر در شب جمعه بعد از نماز عشاء مجامعت کردی و فرزندی بهم رسید امید است آن فرزند به خواست خداوند متعال یکی از ابدال باشد.

امیدوارم خدا فرزندانی سالم و صالح و‌معتقد به همگی ما قسمت کنه❤️❤️❤️❤️❤️

ایشالا بزودی دامنت سبز شه گلم

سلام مریناز جون خوبی گل دخترمون خوبه بزرگ شده .اگه میتونی ازش عکس بزار

یا علی ، در اول و وسط و آخر هر ماه (منظور ماه قمری است) آمیزش مکن  یا علی ، شب دوشنبه آمیزش ...

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🥀🥀🥀🌺🌺🌺🌹🌹🌺🌺💋💋❤❤❤❤

گووودوووو  میخای یکی وناز بدی میگی گودو ناناز اصطلاحاته منه خخخخخ

اها الان جا افتاد برام مرسی 

عاشق اصطلاحاتت شدم فری فری  🤣😗

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
بچها من ساعت ۴پریودشدم کامل الان امروز روز اوله ؟؟؟؟

آره

بارالها تو رو به حق بخشش و بزرگیت به حق روح پاک فرشته هات به حق بند بند کتابت این ماه پایان انتظار منتظرامون باشه و اقدامیای عزیزمون با اولین اقدام گل پسراشون بیان تو دلاشون .خدایا هیچ کسو ناامید نکن . خدایا ازت معجزه میخوایم معجزه ای از جنس آرزوهامون. خدایا حرفام تکراریه ولی همچنان منتظریم. خدایا همه رو به مراد دلشون برسون .خدایا دستامونو به آسمانت بلند کردیم دستامونو با معجزه ات پر کن آغوشمونو با فرشته هات پرکن .خدایا میدونم خیلی بخشنده ای و ناامیدمون نمیکنی .خدایا دلم خیلی قرصه خدایا راضیم به رضات ولی ناامیدمون نکن🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

2706