2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013718 بازدید | 355184 پست
مرسی عزیزدلم حتمن میخورم دیشب اولین قرصشوخوردم....خداروشکردردامم تموم شده

خداروشکر که حالت خوبه عزیزم انشاءالله اون لکه ای هم که دیدی ربط به بسته شدن نطفه داشته باشه این ماه منتظر خبرهای خیلی خوبی ازت هستیم به امیدخدا❤😘🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
آره بتامتازون هم زدم  انشاا.... که همینطور باشه

منم زدم بتامتازون دختردومم ماشالله هیچ مشکلی نداشت..ولی یادم نیست چن تازدم....براانقباضات هم از7ماهگی اون آمپولارومیزدم...خیالت راحت انشالله هیچ اتفاقی نمیفته

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله بهترین نتیجه رو بگیری💚  ..ممنون هنوز که معلوم نیست جنسیت نی نی  🙈 منم اول میترس ...

انشالله ک میری ومیبینی گل پسره😍😍😍بچه چندمته عزیزم؟

خداروشکر که حالت خوبه عزیزم انشاءالله اون لکه ای هم که دیدی ربط به بسته شدن نطفه داشته باشه این ماه ...

😍😍😍😍😍😍😍مرسی قربونت برم خداکنه.....انشالله هرچی ازخدامیخای بیشترازانتظارت بهت ببخشه🙏

2731
سلام منم اقدامی هستم☺❤

سلام عزیزم خوش اومدی انشاءالله خیلی زود از جمع اقدامی ها بیای بیرون وبه جمع باردارهامون بپیوندی🙏❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
😍😍😍😍😍😍😍مرسی قربونت برم خداکنه.....انشالله هرچی ازخدامیخای بیشترازانتظارت بهت ببخشه🙏

فدات بشم گلم ممنونم 😘😘😘😘❤❤❤❤

سلام عزیزم خوش اومدی انشاءالله خیلی زود از جمع اقدامی ها بیای بیرون وبه جمع باردارهامون بپیوندی🙏❤

خدا کنه مرسی که دعام کردی😍

یکی این دنیا یکی اون دنیا تو اولین و آخرین عزیزمی..میدونم که ثمره عشقمون هم بزودی میاد تو دلم و باهم بغلش میکنیم🙂🌺🌹
من یه ماه بهش دادم سه ماه بعدش بیبی چکم مثبت شد و اون بتای مشکوک و آخرشم درد زیاد و پری

مامانهديه عزيزم مرسي از پاسخت، يه ماه روزي يكي دادين؟

سرخود؟يا دكتر گفته بود يك ماه بدين؟ ميتونم بپرسم توي ازمايش اس پ  ر م تعداد و تحرك همسرتون كه طوره؟

من نميدونستم بتاي مشكوك داشين، كي بوده؟ چه سخت، شما خنكي و كاسني ميخورين؟ مطمئنين رحمتون زيادي گرم نشده؟ 

...
2738
آره من ازنوین وابن سیناپرسیدم گفتن25میلیونه😱😱😱😱😱

آره تعیین جنسیتش گرونه 

موقعی که من میرفتم خیلی ها فقط برا تعیین جنسیت میومدن . 

میگفتن پولش مهم نیست فقط صاحب پسر بشیم 

منم زدم بتامتازون دختردومم ماشالله هیچ مشکلی نداشت..ولی یادم نیست چن تازدم....براانقباضات هم از7ماهگ ...

آره منم آمپول هام زدم , ولی خب این دردهایی که دارم با وجود زدن آمپول کمی نگرانم میکنه . 

منم خونوادم پیشم نیستن , مامانم خیلی دوره ازم , همش میگم خدای نکرده زود زایمانم نگیره و اون پیشم نباشه 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
آره منم آمپول هام زدم , ولی خب این دردهایی که دارم با وجود زدن آمپول کمی نگرانم میکنه .  منم خ ...

من دقیقن لگنم دردمیکرد تازانوی چپم....ولی خداروشکرمشکلی پیش نیومد.....انشالله ک ب موقع زایمان میکنی ومامانتم بموقع میادپیشت

آره تعیین جنسیتش گرونه  موقعی که من میرفتم خیلی ها فقط برا تعیین جنسیت میومدن .  میگفتن ...

واس من خیلی زیاده😖خداکنه جواب بگیرم باهمین رژیم وآی یوآی🙏🙏

عزیزای دل میدونم خیلی هاتون تواین ماه ها به امید خدا زایمان درپیش دارید برای بچه اولی هاکه بین سزارین وطبیعی میمونن و واقعا تصمیم سختی هست میخوام تجربم وبگم تا تصمیم گیری براتوک راحت تربشه یا لااقل کمکی بشه بهتون.

من عاشق زایمان طبیعی بودم توکل بارداری مطالب خوندم وتحقیق کردم خاطره های زایمان رو خوندم و روز به روز مطمئن ترشدم وازدرد هم اصلا نمی ترسیدم چون توپریود وحشتناک ترین دردوتحمل میکردم آستانه صبروتحملم تودردخیلی بالاست البته میدونستم درد زایمان خیلی وحشتناک تره اما میدونستم از پسش برمیام .خلاصه گذشت و وقت زایمانم رسید ۳۸ هفته دیگه منتظر درد بودم پیاده روی وخوردن خاکشیر واما هیچ که هیچ شد ۳۹ هفته بازم نشستن روی صندلی برعکس وحلقه وهمه رو امتحان کردم بازم هیچ دردی وجود نداشت دریغ ازیک انقباض ( دکترم   از ۳۸ هفته گفته بود  هروقت دردت گرفت برو بیمارستان منم میام.میخواستم طبیعی با بیحسی انجام بدم )خلاصه ۴۰ هفتم شد رفتم مطب دکترم خندید وگفت توهنوز نزاییدی 😁خلاصه گفتم نه دریغ از یک ذره درد دکترم گفت سنو انجام بده سنو انجام دادم دید وزن بچه ۳۹۰۰زده توی سنو ودکترم گفت وزن بچه بالاست من گفتم خانم دکتر میشه تا ۴۲ هفته منتظر بشم خیلی دلم میخواد طبیعی زایمان کنم دکترم گفت دیگه بیشتر ازاین ریسکه ووزن بچه بالاست لگنت روپاره میکنه درحین زایمان .من هم که این وشنیدم خیلی ترسیدم که زحمت ۹ ماهم حدر بره وفردایی صبحش رفتم برای سز خیلی ناراحت بودم تودلم کلی غصه داشتم که چرا دردم نگرفت چراباید سز بشم خلاصه رفتم تو ریکاوری دکتر بیهوشی اومد گفتم آقای دکتر من زایمان با بیحسی اسپاینال میخوام نمیخوام بیهوش باشم لحظه تولد دخترم دکترم قبول کرد ورفتیم برای عمل امپول بی حسی رو به بهترین شکل ممکن زد (با اینکه خیلی راجع به درد این امپول بد شنیده بودم )ولی واقعا عالی زد برام بعدش هم عملم به بهترین شکل ممکن انجام شد خیلی حس خوبی داشتم کاملا بهوش،وبیداربودم بدون هیچ دردی صدای پاره شدن کیسه ی اب و ریختن اب بعدشم گریه  دخترکم بهترین حس دنیا انشاءالله قسمت همگیتون بشه خیلی خوب وعالی بودم ولی اصلا گردنم رو تکون ندادم حتی وقتی که صورت دخترم وبه صورتم چسبوندن چون شنیده بودم گردن درد وسردرد وحشتناک ادم میگیره اگه گردنش رو تکون بده .اصلا تا ۱۲ ساعت هیچ تکون ندادم سرم رو .خلاصه از فرداییش هم بلند شدم وسرحال رفتم خونه نمیگم هیج درد نبود بود ولی مثل سوزش زخم بود من حتی یه آخ هم نگفتم اومدم خونه خودم رفتم دوش گرفتم اومدم میرفتم دستشویی میومدم حالم خیلی خوب بود اصلا خبری ازدرد وحشتانک نبود فقط سوزش بود اونم بعضی اوقات حسش میکردم همه چیز عالی بود بعد زایمانم خداروصدهزار مرتبه شکرکردم که من وبرد طرف سزارین وسزارین شدم واقعا برای من عالی بود .ایناروگفتم تا بهتون بگم سعی نکنید به زور زایمانتون رو تغییر بدید ببینید به بدنتون کدوم زایمان میسازه .شرایط بدنتون شرایط وزن جنین کل شرایط با کدوم زایمان هماهنگی بیشتر داره باورکنید هرزنی یه زایمان براش بهتره همه مثل هم نیستن یکی سزارین به بهترین شکل انجام میده یکی طبیعی خودتون روبسپرید به شرایط خودتون ببینید ماه آخرچطورمیشه وبعد تصمیم بگیرید.ببخشید طولانی شد خواستم کمکتون کنم چون خودم خیلی ناراحت بودم وافسرده بخاطر سزارین الکی غصه میخوردم اون روزهام وخراب کردم .شما اشتباه من وتکرارنکنید.

بچه هایه سوال من امروزیه لک کوچیک دیدم بنظرتون غسل داره؟چ غسلی؟

عزیزم بستگی به میزان لکه داره.. اگه کم باشه یعنی اگر پنبه رو وارد دهانه واژن کنی فقط کمی روی پنبه خونی بشه استحاضه قلیله هست و غسل نداره.. فقط برای هر نماز یک وضو بگیر و بدنت رو پاک کن و لباستو عوض کن

اگر خون وارد پنبه شد میشه استحاضه متوسطه و روزی یک غسل داره

اگر وارد پنبه شد و از سمت دیگه خارج شد میشه کثیره و برای هر نماز یک غسل داره

2706