2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
الهی فدات شم که کلمه به کلمه ی حرفات مثل ابیه که رو اتیش دلم میریزه و ارومم میکنه.ان شاااله خدا بهت ...

خدانکنه عشقم 😘🤗همیشه اروم باشی و لبخند به لب

پسرقشنگتم دستبوس امام زمان باشه انشالله

❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
هفته ی پیش رفتم دکتر جواب ان تی رو ببینه سونوم کرد گفتم چیزی از جنسیتش مشخصه.بچه دمر بود چیزی دیده ن ...

درست و حسابی چیزی ندیده یه چیزی گفته، الان خیییلی زوده قربونت برم، انشالله به وقتش میری صلاح خدا برات یه پسر سالمه  

يا امام رضا...بطلب❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات بشم عزیزم حتما .توهم منو دعا کن حال منم بهتراز تو نیست منم رفتم پیش دکترم ضربانشو گوش داد میگفت ...

الهی بمیرم .میفهمم با گوشت و استخونم حرفات رو درک میکنم😢😢دعا در حق همدیگه زودتر به اجابت میرسه من دعا میکنم تو هم برام دعا کن تو رو خدا😢😢واسه خدا که کاری نداره ان شااله به من و تو و همه ی ارزومندا یه پسر سالم و صالح ببخشه.حال منم دست کمی از تو نداره عاطفه جون .خدا خودش کمکمون کنه

2731
جانم نرگس عزیزم خوبی؟ پسرمون خوبه؟    

سلاام عزیز دلم .لیانا جان دلم اشوبه خوااهر😢😢.قربوون خدا برم کاش برام معجزه کنه و تو دلیم پسر سالم باشه ان شاااله.خدا از دهنت بشنوه عزیز دلم

الهی بمیرم .میفهمم با گوشت و استخونم حرفات رو درک میکنم😢😢دعا در حق همدیگه زودتر به اجابت میرسه من ...

خدا نکنه عزیز دلم امروز دلم خیلی گرفته بود.الانم دم اذان همه رو دعا کردم گریه کردم بااذان.ان شالله که خدا کمک همه مون کنه به آرزوهامون برسیم حتما اگه قابل باشم دعات میکنم عزیزم😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2738
درست و حسابی چیزی ندیده یه چیزی گفته، الان خیییلی زوده قربونت برم، انشالله به وقتش میری صلاح خدا برا ...

کاش هیچی نمیگفت.به هم ریخت منو 😔مثل بچه ی ادم داشتم زندگیمو میکردما😢😢

جانم نرگس عزیزم خوبی؟ پسرمون خوبه؟    

اگه میشه عزیزم حست نصبت به منم بگو ممنونم😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
خدا نکنه عزیز دلم امروز دلم خیلی گرفته بود.الانم دم اذان همه رو دعا کردم گریه کردم بااذان.ان شالله ک ...

منم امروز حاالم خراب بود.وقتی دکتر اونجوری گفت یه عرق سردی رو پیشونیم نشست حاالم بد شد به زور خودمو کنترل کردم.قربون دلت برم منم موقع اذان تو اون لحظه ی مقدس همه رو دعا کردم😢

منم امروز حاالم خراب بود.وقتی دکتر اونجوری گفت یه عرق سردی رو پیشونیم نشست حاالم بد شد به زور خودمو ...

😘😘😘ان شالله خدا کمکمون میکنه عزیزم من نا امید ناامید میشم یه حسی بهم میگه حواست باشه خدا هست توکل به اون کن.بازم تمام امیدم به خداست که امیدمو نا امید نکنه .ان شالله که امام حسین کمکمون میکنه نا امید نباش فدات شم .من نذر کردم حاجتمو بده تو هیئت هاش هرکاری از دستم بر بیاد انجام بدم 😭

من میگم  ان شااله پسره نی نیه شما اتنا جون😍😍

قربونت عزیزم ان شالله دوتامون باهم خوشحال برمیگردیم.شما کی آنومالی داری

2706