2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013670 بازدید | 355184 پست
ای وای عزیزم 😔😔جفتشون ،دوقلو بودن آخه  خیلی خیلی ناراحت شدم 😭

الهی خدابهش صبربده ازاعظم عزیزم یادکردی ایشونم اوضاع روحیش خوب نیست آب دورجنین کم شده طفلی خیلی غصه میخوره..انشالله ک زودترخوب بشه ویه مادرازنگرانی دربیاد

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام بهاره جون  خوبی؟   خدا رو شکر پسری هم خوبه  ممنون بابت حنانه اطلاع دادی.  ...

ممنون عزیزم . التماس دعا 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشایدخوابه جیگرخاله😍😍😍استرس نداشت باش عزیزدلم....میخای خیالت راحت بشه بروپیش دکتر......آذرجان می ...

بعضی روزا خوبه و بعضی روزا خیلی کم !! از اون هفته خیلی کم شده . تازه هفته ی پیش رفتم دکتر 😞 ممنون فاطمه جون

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
بعضی روزا خوبه و بعضی روزا خیلی کم !! از اون هفته خیلی کم شده . تازه هفته ی پیش رفتم دکتر 😞 ممنون ف ...

خوپ این پسربلاداره خودشوواس مامانش لوس میکنه😍😍😍😍😍😍نازشونم خریدارداره اونم زیاد😉

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2731
عزیزم منم اول فک کردم واسه اقدامیامونه که انشالله حاجتشون براورده شه، بعد دیدم همه هستن حالا اگه جا ...

انشالله عزیزم چشم به روی چشم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
سلام ممنون میشم اسم من را هم بنویسی مریم هستم  من امشب اقدام میکنم توکل بر خدا امیدوارم خدا حرم ...

به روی چشم انشالله عزیزم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
سلام میشه اگه لیستت پر نشده اسم منم بنویسی زهرا هستم 

چشم گلم 

نگران نباش عزیزم استرس تو برای پسرت اصلا خوب نیست چشم اسم شما را هم نوشتم  

مگه میشه نگران نشم ! بی صبرانه منتظر این بچه ایم ... پناه برخدااااا . من همون اول پیامتو دیدم فکر کردم فقط برای اقدامیاست روم نشد بت بگم اسممو بنویس ! 

التماس دعا آذر جان . 

مرسی عزیزم .خدا گل پسرتو حفظ کنه ان شاالله 

2738
اشم منم مینویسی به نیت پسر سااابم و صالح به نام محمد متین

حتما عزیزم 

عزیزم اگه هنوز جا داری اسم منم بنویس

چشم گلم

مگه میشه نگران نشم ! بی صبرانه منتظر این بچه ایم ... پناه برخدااااا . من همون اول پیامتو دیدم فکر کر ...

عزیزم بچه منم بعضی روزا واقعا تنبله اما همین که یه کوچولو ول میخوره خیالم راحت بشه انشالله سلامت برسه بغلت این مسافر کوچولو 

سلام عزیزم جریان لیست چیه؟

عزیزم ختم چله سوره حشر گرفتم روزی به نیت یک نفر  از چهل نفر بیشتر شدن دلم نیومد اسم خیلیا را ننویسم 

برای منم دعاکن لطفا😢😢

چشم عزیزم 

2706