2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013683 بازدید | 355184 پست
تاحالا دکتری بهت گفته ممکنه تخمدانات کیست ساز باشن؟ آخه این سایز فولیکول خیلی بزرگه. اگرم خواستی ب ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم

برای سلامتی پدر و مادرم یه صلوات میفرستین.....امیدوارم همه لحظات زندگیتون پر از شادی باشه 
سلام عزیز دلم 

ای جون خدا حفظش کنه گل پسرتو😍🥰😘😘 مامان اتنا مارو هم دعا کن

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیز دلم 

الهههههههههیییی 😍😍😍 قربون گل پسرمون برم 😙😙😙😍😍😍عزیزم  ماشاالله خدا حفظش کنه ان شاالله . 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
آذرجون اگ لیستت مرنشده آروین عزیز و مامان ستایش جان رو هم تولیستت بذار.....امروزبرااعظم جان خوندی ان ...

مگه واسه باردارا هم هست ؟! اعظم جان رو میدونم ...  

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2738
واس همه بچه هاختم گرفته عزیزدلم 

عه پس من اشتباه متوجه شدم😞 منم میخوام باشم😣😳 این بچه ی تنبلم اعصاب نزاشته واسم😣😣 خیلی تکوناش کمه !! همش استرس دارم 

عه پس من اشتباه متوجه شدم😞 منم میخوام باشم😣😳 این بچه ی تنبلم اعصاب نزاشته واسم😣😣 خیلی تکوناش کم ...

خوشایدخوابه جیگرخاله😍😍😍استرس نداشت باش عزیزدلم....میخای خیالت راحت بشه بروپیش دکتر......آذرجان میادپیامتومیخونه و اسمتونومیذاره تولیست....انشالله ک حاجت روابشه🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام ، ٨ ماهه اقدامم خداروشكر نه خودم نه شوهرم مشكل نداريم اين ماه اولين ماهه كه لتروزول از روز ٢ ...

والا تاجایی که من شنیدم کیت برا کسی که از محرک تخمدان استفاده میکنه جواب نمیده.

خودت رو با کیت گیج نکن یه شب درمیون اقدام کن

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
والا تاجایی که من شنیدم کیت برا کسی که از محرک تخمدان استفاده میکنه جواب نمیده. خودت رو با کیت گیج ...

واقعاً؟ من اين ماه موقعيت اقدام نداشتم😭

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏

سلام 

نمیدونم چرا دیگه کاملا دارم ناامید میشم هرچی میخا ب خودم امیدواری بدم ک حامله میشم ولی بعدش پریود میشم خیلی احساس ناامیدی میکنم 

از وقتی اقدام کردم همش دل درد دارم کبدم چرب شده 

کلیه ام هم چندروره شروع کرده ب درد 

اصلا ی حالی ام 

نمیدونم چرا همش اینجوری میشم اوایل خیلی امیدوار بودم ولی الان هیچ هر دفعه ک پری میشم اینقد گریه میکنم همش هم ب خدا پناه میبرم ک دلمو روشن کنه و ناامیدم نکنه ولی .... 

خیلی امرو  دلم پره 😭😭😭😭😭😭😭😭

سلام  نمیدونم چرا دیگه کاملا دارم ناامید میشم هرچی میخا ب خودم امیدواری بدم ک حامله میشم ولی ب ...

باز تو خیلی ازمن بهتری که بعد۸ماه افتادی به گریه کردن

من ۴ماهه اقدام میکنم هرکسی هر چی میگه من اشکم فوری میاد پایین

اعصابم از مو نازک تر شده.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2706