2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013660 بازدید | 355184 پست
منم مبخاستم همینو بگم ...هفته ی ده دیگه قلب داره و قلبش میزنه چطور اینو گفته 

آره عزیزم حق باتوعه یعنی خودم همون لحظه موندم ک چی بگم!فقط گفتم وقت بده آی یوآی میکنم دیگ توکل بخدارژیمم ادامه میدیم..بخداخیلی برام مهمه ک پسرسالمی هم داشت باشم😥

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
البت خودش گف میدونم کاردرستی نیست...والاتوکل بخدااین دفعه هم آی یوآی انجام میدم

الهی که نتیجه میگیری عزیزدلم

از تهه قلبم از خدا می خوام یه پسر سالم و صالح بهت بده

ولی واقعااا به قول خودت فکر کردن بهش وحشتناکه

يا امام رضا...بطلب❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی که نتیجه میگیری عزیزدلم از تهه قلبم از خدا می خوام یه پسر سالم و صالح بهت بده ولی واقعااا به ...

وای فکرشوبکن قلبش تشکیل شده و جونش ب من بسته س...ب شوهرم گفتم دکتراینوگفته ...گفت هیس هیچی نگو اصلن ....دیگ گفتم میریم براآی یوآی....ایندفعه سعی میکنم استرس نداشته باشم و تا20روزبعدش تست نزنم ک استرسم بیشتربشه....مرسی لیاناجان😘😘😘😘😘

منم مبخاستم همینو بگم ...هفته ی ده دیگه قلب داره و قلبش میزنه چطور اینو گفته 

ماهور به خدا حالم خیلی بد میشه این چیزارو میشنوم

یکی که دوتا یه جنس داره و سومیو می خواد یا نباید بیاره یا هرچی شد باید بزاره رو چشماش نعمت خدارو 

يا امام رضا...بطلب❤️
2728
آره عزیزم حق باتوعه یعنی خودم همون لحظه موندم ک چی بگم!فقط گفتم وقت بده آی یوآی میکنم دیگ توکل بخدار ...

فدات شم کاملا درکت میکنم منم خیلی دوست دارم ک پسر داشته باشم ..یکساله و 5ماهه درگیر رژیم و دکترو سونو و  ....هستم و فقط خود خدا میدونه چی بمن گذشته و به مامانم ک 65سالشونه و پای به پای من استرس داست و حرص خورد و گریه کرد..دخترم همچین ک اذان میشه سریع میره تو بالکن و از خدا داداش میخاد شوهرم ک با حسرت به پسر بجها نگاه میکنه و میگه کاش خدا بمام پسر بده از خانواداشم ک منو دخترزا میدونن دیگه هیچی نمیگم ...ولی عشقم بخدا قسم ک من دیگه ایمان اوردم ک فقط خدااااااااا از خدا بخواه ..میخاستم بگم دکترت پولکی نیست بخاطر پول شاید خاسته ای یو ای کنه ...وگرنه اکثر بچهای این تاپیک طبیعی باردار اقدام داشتند و گل پسر دارند تعجبم ک بهت گفته اگه دختر شد خودت میدونی و اینا ...منظورم از پر حرفیم این بود فدای خودت و دخترای خوشگلت بشم برو در خونه ی خدا و مطمین باش ک بهت میده انشالله یه سرباز امام زمان .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
آفرین عزییزم من دلم برات روشنه    

فدای توعزیزدلم.......انشالله هرچی ازخدامیخای بهت بده🌺🌺🌺🌺🌺🌺

والا من که از همون اول ویار نداشتم هیییچی.دقیقا عین قبله بارداریم😒😒

چه خوب خداروشکر انشاالله همیشه حالتون خوب باشه 

منم دو هفته اول که شروع شد یکم اذیت شدم و حس بدی بود اصن حال زندگی کردن نداشتم بعدش شکر خدا کمو کمتر شد 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
2738
فدات شم کاملا درکت میکنم منم خیلی دوست دارم ک پسر داشته باشم ..یکساله و 5ماهه درگیر رژیم و دکترو سون ...

ن گلم پولکی نیست کلن300خودش میگیره حتی پول آی یوآی قبلموگف باآی یوآی بعدی بهش بدم...اون ک منونمیشناخت منم میتونستم نرم پولشوندم اونم پیدام نمیکردولی مم اونجورآدمی نیستم بخام حتی هزارتومن ازکسی بخورم.....واقعن درکت میکنم ک چی میگی حالاشوهرمن زیاداونجوری نیست ک دلش قنج بره براپسرولی میفهمم ته دلش چی میگذره....والامنم میگن چون خودتون6تاخواهرین و یه دونه برادر ارث مامانت ب تورسیده😩😩😩ماهورجون انشالله ب امیدخدا تواین اقدام انشالله گل پسر تودلت میشینه و خستگی این چن وقت ازتنت درآد🙏🙏🙏🙏🙏🙏

ن گلم پولکی نیست کلن300خودش میگیره حتی پول آی یوآی قبلموگف باآی یوآی بعدی بهش بدم...اون ک منونمیشناخ ...

خوب پس اگه اینجوره توکل بخدا کن و تلاشتو بکن عزیزم این سری اصلن استرس نداشته باشین بعد از انتفال نشاسته بخور بحق امام زمان ک یه پسر سالم مهمون دلت میشه همین ماه .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
خوب پس اگه اینجوره توکل بخدا کن و تلاشتو بکن عزیزم این سری اصلن استرس نداشته باشین بعد از انتفال نشا ...

مرسی ازراهنماییت عزیزدلم....حتمن گلم ایندفعه ب خودم قول دادم استرس نداشت باشم ...نشاسته چی بخورم عزیزم؟؟؟؟

سلام ببخشیدتازه تموم شدفورن اومدم اینجا.لطف خدایه دخترخوشگلوسالمه.شکرش

عزیزم به سلامتی و دل خوش خانمی ان شاا... یه گل دختر خوشگل و سالم به دنیا میاری

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
مرسی ازراهنماییت عزیزدلم....حتمن گلم ایندفعه ب خودم قول دادم استرس نداشت باشم ...نشاسته چی بخورم عزی ...

شربت نشاسته و کمی گلاب .سیب زمینی و اینا ک نشاسته داره  هم خوبه

درسته من دارم تلاش میکنم برای پسر ولی به خداوندی خدا قسم که اگه دختر نداشتم زمینو زمانو به هم ...

منم دقیقا حسم به دختر اینه ولی چون پسر تو خانواده ما با کمبود مواجهه دوست داشتم دومی پسر بشه الانم تصور میکنم دوتا شو باهم واقعا خوشحالی میاد ته دلم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2706