2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست

بچها مریم جان بچه اولشونه یا دومی ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قربونت بشم من  آره خب انشالله هيراد ميزاريم🙈

ای جاانم....منم بین هیرادومهرسام موندم...واس پسرآینده م انتخاب کردم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
والاازگفتنشم ترس دارم.گف برو اگ میخای طبیعی اقدام کنی و باردارشدی10هفتگی برو آزمایش دی ان ای اگ دختر ...

فاطمه جان معذرت می خوام این چه دکتریه  

من بودم از مطبش میومدم بیرون همون لحظه

يا امام رضا...بطلب❤️
فاطمه جان معذرت می خوام این چه دکتریه     من بودم از مطبش میومدم بیرون همون لحظه

البت خودش گف میدونم کاردرستی نیست...والاتوکل بخدااین دفعه هم آی یوآی انجام میدم

2738
عزیز دلم بنظرت بعد زدن آمپول سه شب پشت سرهم نزدیکی داشت باشبم براپسر؟؟؟؟؟

فاطمه جون برای پسر نمیدونم صدردصد درسته یا نه ، ولی اگه ببینی بیشتر اینایی که میرن دکتر برای تعیین جنسیت تقریبا دوشب بعداز آمپول رو اقدام میرن . به نظر من جنسیت فقط دست خداست . واین 3روز پشت سرهم بهترین فرصته ... 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام ببخشیدتازه تموم شدفورن اومدم اینجا.لطف خدایه دخترخوشگلوسالمه.شکرش

مبارکت باشه عزییییزدلم

خداروشکر که صحیح و سالمه

ولی کلا رو جنسیت ان تی خیلی حساب نکن

به من سونو ان تی گفت صددرصد پسر اما من بازم حساب باز نکردم، انشالله هرچیییی قسمته و صلاحته عزیزدلم

يا امام رضا...بطلب❤️
فدات شم زینب جان دست خودم نیست استرس میگیرم ..میدونم اینا اصلا ملاک نیست ولی ....دکترم خودم دو تا اچ ...

به نظرم آمپولارو تو دو روز پشت سرهم بزن . ان شاالله هرچی خیره واست پیش بیاد عزیزم . همیشه دعاگوتونم اگه قابل باشم 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
فاطمه جون برای پسر نمیدونم صدردصد درسته یا نه ، ولی اگه ببینی بیشتر اینایی که میرن دکتر برای تعیین ج ...

چ جالب یعنی 12پری ک آمپول میزنی 12 13 14نزدیکی داشته باشی؟؟؟

فاطمه جان معذرت می خوام این چه دکتریه     من بودم از مطبش میومدم بیرون همون لحظه

منم مبخاستم همینو بگم ...هفته ی ده دیگه قلب داره و قلبش میزنه چطور اینو گفته 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2706