2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
مرسی گلم .راستی دکترتون چی گفتند ؟؟

فدات.دوباره آی یوآی روپیشنهادداد.واولش مخالفت کردم ولی بعدش قانع شدم...یه چیزه دیگم گف والا خیلی گیجم دورازجونتون 😖مثل خرتوگل گیرکردم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
فدات عزیزم زحمت میکشی عکس سونو ان تی رو برام بزاری

ای خااله فداااش چه نازه ماشااله نی نیت😍😍خدااارو شکر که همه چی خوب بوده عزیزم.واسه هیچکس نمیگه یا فقط واسه شمارو نگفت؟.به نظر من پسره نی نیه گلمون😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااقعااا درک میکنم چه شرایط سختیه.الهی که خدا یکی یدونه گل پسر بهتون ببخشه و دلتون رو شاد کنه😚😚

😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤

فدات.دوباره آی یوآی روپیشنهادداد.واولش مخالفت کردم ولی بعدش قانع شدم...یه چیزه دیگم گف والا خیلی گیج ...

دور از جونتون .چی گفت مگه ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728
دور از جونتون .چی گفت مگه ؟

والاازگفتنشم ترس دارم.گف برو اگ میخای طبیعی اقدام کنی و باردارشدی10هفتگی برو آزمایش دی ان ای اگ دختربود بهت دارومیدم بندازش😟😟😟😟😟😟والااینوگف راضی شدم ب آی یوآی ...نمیخام واااای فکرکردن بهشم زجرآوره😥

سلام عزیزان من رفتم سونو ان تی یک ساعت پیش خداروشکر همه چیز نرمال بود جنسیتم چیزی نگفت ان شالله قسمت ...

عزیزم خدا رو شکر که همه چیز خوب بوده جنسیتش هم ان شاءالله گل پسریه .

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2738
والاازگفتنشم ترس دارم.گف برو اگ میخای طبیعی اقدام کنی و باردارشدی10هفتگی برو آزمایش دی ان ای اگ دختر ...

فاطمه جونم تو رو خدا اینکارو نکنی .با توکل بر خدا اقدام کن مطمن باش خدا برات بهترینها رو در نظر گرفته

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
فاطمه جونم تو رو خدا اینکارو نکنی .با توکل بر خدا اقدام کن مطمن باش خدا برات بهترینها رو در نظر گرفت ...

ن بابافک کردنشم برام زجرآوره .....گفتم وقتی اینوگفت تصمیم گرفتم دوباره آی یوآی انجام بدم...امیدبخدااین ماه هم انجام میدیم همینو ک گفت منصرف شدم ازاقدام طبیعی

سلام ببخشیدتازه تموم شدفورن اومدم اینجا.لطف خدایه دخترخوشگلوسالمه.شکرش

ای جووونم......تبریک میگم مهم سلامتیه عزیزدلم تبریک میگم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

سلام ببخشیدتازه تموم شدفورن اومدم اینجا.لطف خدایه دخترخوشگلوسالمه.شکرش

مریم جون غصه نخوری هاااااااااااا....همه چی دست خداست....خیلیم خوبه بری دنبال دامن و کش واس گیساش😍😍😍😍😍😍

2706