2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه نمیدونستم بابد حضوری بری نوبت بگیری تلفنی هی وقت نداشت دیگه امروز رفتم 

خودخترگل اغلب12پری میرن سونو.احتمال داره تااونموقع تخمک آزادشده باش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم صدا زدم مهسا جون‌رو 

مرسی عزیزم😘😘😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2728
الهی دورش بگردم😘😘😘😘😘😘😘

خدانکنه عزیزم😘😘😘❤❤

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
@مهسااااااااااا     عزیزم اتنا جون میگن که سونوشون رو‌تشخیص بدی پسره یا دختره؟؟؟؟

رز جانم دیدم عزیزم اسکرین شاتو مرسی عشقم ..توکل بخدا حالا برم سونو ببینم چه جور میشه ..هرشب میگم نکنه اسپرم کیفیت لازمو نداشته باشه یا همسرم نتونه ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
اینم عکس نی نی بیاید حدس بزنیت ببینم چیه🤗

@بهاراا   بیزحمت بیا این سونو رو بگو چیه؟؟؟

سونو ان تی

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
خدانکنه عزیزم😘😘😘❤❤

آتنا جان خداروشکر که نینی سالمه 

ان شاالله به حق حضرت محمد خواسته دلت با بخشش خداوند یکی باشه وبچت پسر باشه

من دلم برات روشنه بچت پسره

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
2738

دوستای گلم سلام من امروزدکترم بودم بازم آی یوآی گف انجام بدم...خیلی باهام حرف زدک نظرموعوض کرد توکل بخدااین ماه هم آی یوآی تعیین جنسیت میکنم تاببینم چی پیش میاد.

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
انشاالله وضعیت بارداری شما هم خیلی زود تثبیت و قطعی میشه که شادی رو با همه عزیزانت به اشتراک بذاری&n ...

منم همین جوریم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عزیزم مبارکه تعبیر خوابت اینه که خدا یه فرشته ناز گذاشته تو دلت مواظبش باش الهی که دوران  باردا ...

خدا کنه همین طور باشه ممنون عزیزم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
انشالله خیره و خدا رحمتشو شاملت کرد و نی نی تو دلت داری الان

دعام کن گلم ان شاءالله 

ازمایش دادی عزیزم؟

نه گلم ان شاءالله بیبی پررنگ بشه بعد

ای خدااااااااا نسرین جونمون هم باردار باشه و صاحب دوقلو پسر بشه . از موعدت گذشته ?

دو روز گذشته .موقع خوندن پیامت اذان مغرب و گفتن به فال نیک میگیرم

2706