2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
من انقد روحم درگیره دیشب خواب دیدم از بیمارستان داریم میریم خونه خسته خسته بودم از درد زایمان یهو ت ...

عزیزم ان شاالله که خوابت تعبیر میشه

ولی خواب زن چپ نیس

من پارسال همسرم ازمون استخدامی داده بود بعد شب قبل از اینکه نتایج بیاد خواب دیده بودم که دارم از درخت انجیر میچینم اصلا هم نمیدونستم که قراره نتایج بیاد بعد که اومد و قبول شد رفتم تعبیرشو نگاه کردم که انجیر موفقیت شغلی و ..... هست

هیچی از هیچکس بعید نیست
نه هنوز سینه هام یکی دو روزه دردش بیشتر شده بیشتر نوکش همش در حال تحریک شدنه و درد میکنه

واای عزززیزم خیلی خوشحال شدم خدایا شکرت انشالله همینجور تک تک دوستان دلشون شاد بشه 😍❤مبارکه مبارکه💙🌱💚

منم ماهی که فهمیدم نی نی دارم قبل پری سینه هام اصلن درد نگرفت فقط بعد از موعد نوکش کم کم شروع گردن به درد گرفتن  

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله عزیزم تواوج ناامیدی مامان یه گل پسرشدی😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘انقدرم استرس و هیجان نداشته با ...

خیلی هیجان دارم نمیدونم چکار کنم آروم بشم هنوزم دستام میلرزه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2731
منم دعا كن نسرين جون

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ

مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ

مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ وَلاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ

اللهم صل علی محمد وال محمد 

خدایا دل تمام دوستامو شاد کن خدایا معجزه اتو به تموم دوستام نشون بده

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
خیلی هیجان دارم نمیدونم چکار کنم آروم بشم هنوزم دستام میلرزه

سلام عزیزم 

من‌نمیدونم چه خبره،وقت نکردم صفحه های قبل رو بخونم،فقط میدونم منم دستام داره میلرزه ،انشالله که نه ماه رو به سلامتی طی کنی.مبار ک باشه هزاران بار 

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2738
سلام عزیزم  من‌نمیدونم چه خبره،وقت نکردم صفحه های قبل رو بخونم،فقط میدونم منم دستام داره میلرز ...

رز جونم ظهر بیبی گزاشتم در جا هاله انداخت هنوزم تو شوکم

عزیزم خبراییه؟؟؟ من الان اومدم رفتم سراغ اعلان ها بارداری؟؟؟؟ وااای‌ خدایا    

فکر کنم دوباره خدا معجزه کرده برام

مهربوون جون اشتباه ریپلای کردی😂😂😂

به فال نیک بگیر

خب خداروشکر یکی دیگه هم از جمع زندانی های تاپیک نجات پیداکرد و آزاد شد. برا آزادی بقیه زندانی های چ ...

2706