2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013682 بازدید | 355184 پست

سلام فاطمه جون خو بی عزیزم من مسافرتم امروز تونستم چندتا از صفحات رو خوندم متوجه شدم که شما پریود شدی خیلی ناراحت شدم عزیزم ولی خدا بزرگه امیدت رو از دست نده گلم انشالا که با ماه آینده با خبرای خوب میای یادته بهت گفتم خیلیا رو میشناسم با آی یو آی نتیجه برعکس گرفتن پس به فال نیک بگیر عزیزم خداوند هیچوقت دیر نمیکنه همه چیو سر موقع خودش به بنده هاش میده ولی ما بنده ها متاسفانه عجولیم و حکمتهای خداوند رو درک نمیکنیم ..دیگه نبینم گریه کنیا عزیزم خانم مختاریان برای همسر من هم پرو فرتیل و فولیک اسید و ویتامین سی و ای تجویز کرده میتونی اینارو بگیری و بدی همسرت بخوره البته ایشون اعتقاد دارن حداقل زمان داشتن رژیم برای کسانی که عجله دارن 6 هفته هست بازم هر جور خودت صلاح میدونی بهترینهارو برات آرزو دارم خواهر عزیزم😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام حناجون خوبی؟؟؟حناجون زیارتت قبول عزیزم...اقدام کردی یانه؟رفتی حرم منوفراموش نکن مخصوصن سرنماز

سلام گلم خوبی والا یکبار اقدام داشتم ولی کیتم همینطور یه خط مونده دیروز یکمی خط دوم پرنگ‌شد و دوباره امروز یه خط پرنگ یکی کمرنگ

عزیزم خیلی دعاتون کردم والا دارم برمیگردم تهران ساعت ۳

عزیزم ماشین حساب تخمک گذاری یه بازیه اون کامل بذار کنار به کیت اعتماد کن برامن خیلیا جواب داده البت ...

عزیزم من صبح به صبح قرص تیزویید میخورم تیرویید کم کاز دازم یه نظزتون نخوزم بهتز نیست؟؟؟

ممکنه الان ده روزه کیت منفی هستش همش یه خظ نشون میده از خوزدن قرص باشه یا ربطی ندازه ؟؟؟

جوابمو بدیددممنونم

2731
سلام عزیزدلم خوبی؟بی بی چکت هاله داره انشاءالله که این ماه باردار باشی والان تودلیت درحال رشد باشه ا ...

ممنون گلم میدونم خودمم بهش دل نبستم ولی ته دلم یه امیدی دارم فعلا که امروز یه روز تاخیر دارم. امروز موقع... اصلا نمیزاشتم همسرم به نوک سینه م دست بزنه خیلی درد داشت .راضیم به رضای خدا و همچنان امیدوار

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ان شاااله که میگیری عشقم.امیدت به خدا باشه منتظر خبرای خوبت هستم

محتاجم به دعاتون

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام فاطمه جون خو بی عزیزم من مسافرتم امروز تونستم چندتا از صفحات رو خوندم متوجه شدم که شما پریود شد ...

عزیزم شما تحت نظر مختاریان واسه پسر هستین ؟؟؟واسه خودتون چی تجویز کردن ؟؟نظرشون درباره اقدام چیه ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2738
پس چکار کنممممم عشقم کاملا گیج شدمممم.شما نظرت چیه .من 8تا 12پری روزی یه امپول میزنم و 14باید امپول ...

@hsh_arvin   اروین جان اینو خوندی عزیزم میشه نظرتو بگی ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام فاطمه جون خو بی عزیزم من مسافرتم امروز تونستم چندتا از صفحات رو خوندم متوجه شدم که شما پریود شد ...

عزیزم شما تحت نظر مختاریان هستین واسه پسر؟؟میشه بگید توصیه و تجویزش واسه خودتون چی بوده ؟و اینکه نظرشون درمورد اقدام چیه ؟مثلا میشه کی اقدام کنید ؟

ممنون گلم میدونم خودمم بهش دل نبستم ولی ته دلم یه امیدی دارم فعلا که امروز یه روز تاخیر دارم. امروز ...

عزیزم نسرین جون درد سینه خودش نور امیدیه عزیزم امیدوارباش بهش ان شالله که همین روزا خبر بارداریتو بهمون میدی خوشحالمون میکنی🙏😍😍😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
@hsh_arvin   اروین جان اینو خوندی عزیزم میشه نظرتو بگی ؟

عزیزم روز تخمک گذاریت معمولا چه روزی هستش اگه روز ۱۴ آمپول بزنی و قبلش هم هر روز آمپول بزنی روز ۱۵ خیلی مهم حتما اقدام کن چون دیدم بعضی جاها گفتی یه روز در میون میخوای اقدام کنی 

۱۴ و ۱۵ و ۱۶ را اقدام کن فاصله اقدامات هم تنظیم کن ۳۶ ساعت باشه که یکی از دوستا نوشته بود ۲۴ ساعت خیلی کم مال شما بیشتر باشه بتونی اسپرم تازه نفس و قوی برسونی 

مهربوون جانم میشه لطف کنی بگی دکتر مختاریان رژیم غذای شوهرتو چیا گفته....یعنی گفته چیا بخوره شوهرت منظورم غذا و ایناس

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706