2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013710 بازدید | 355184 پست
مامان هدیه جان امیدوارم که باردارباشی وتانه ماه ازپریودخبری نباشه

توکل بر خدا محتاجم به دعاتون

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سیکلت چند روزس؟ طبق چی میگی فردا آخرین روز دامنه تخمک گذاریه؟ کیت چی میزنی؟

۳۱ یا۳۲ هستم‌اخه ماشین‌حساب تخمک گذاری دامنه را از شنبه تا جمعه ینی همین امروز تعیین کرده بود به نظرت چکارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله که بارداری ولی اونایی که میگی علایم بیشترنشونه هتی بعداقدامه علایم بارداری به این سرعت دی ...

وای منم اقدامای اولم اینجور بودم البته الانم هست چهار ماهه اقدام میکنیم ولی نمیدونم چرا نمیشه  😥😭 

دوره هام قبل اقدام ۲۸ روزه شده الان ۲۶ روزه یا ۲۷ روزه هست 

این ماه هم ده روز نزدیکی نداشتیم بعد ده روز نزدیکی کردیم موقع نزدیکی خیلی درد داشتم مثه شب اول عروسی نمیدونم چرا 

2731
حنا جان زیارتت قبول عزیزم...حنا جانم دعام کردی اون چیزایی که بهت گفتمو گفتی الهی دست پر برگردی خواهر ...

عزیز به امام رضا حسابی گفتم والا مخصوصا شماها رو الهی که‌رومو زمین نندازه همه باخبرای خوب باشیم

عزیز به امام رضا حسابی گفتم والا مخصوصا شماها رو الهی که‌رومو زمین نندازه همه باخبرای خوب باشیم

التماس دعا برامون دعا کن دیگه این ماه اقدامامون بگیره سلام منو هم ب امام رضا برسون 

2738

قربونت برم امام رضا خودش حاجت روات کنه خانمی...ممنون از محبتت...مواظب خودت باش....شب خوش

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
چطوري نرگس جونم ني ني خوشگلمون چطوره؟😍😍 ايشالله هر جنسيتي هست تنش سالم و اقبالش بلند باشه بچه سال ...

سلام عزیز دلم خوبی

من و نی نی هم خوبیم شکر خدا.بله دقیقااا همینه که میگی.ان شاله تنشون سالم باشع

دوستان وقتی لقاح صورت بگیره درد داره؟؟؟

نه فکر نمیکنم من که همچین تجربه ای نداشتم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706