2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013659 بازدید | 355184 پست

سلام دوستای گلم من دارم از درد میمیرم ،،، رفتم دستشوئی دیگه چهار دست و پا دراومدم ،،دلم سفت شده و به شدتتتت درد میکنه انگار میخواد منفجر بشه ،،خودمو جمع میکنم بهتره نمیتونم ساف وایسم ،، زنگ زدم مامانم و شوهرم بیان ،، 

ااصلا نمیتونم تکون بخوردم

😍خدایا شکرت 😍
واقعااا که خییلی جالبه والا من قبل از اینکه برم تو منشی یه برگه داد گفت قبل از اینکه بری داخل مطالع ...

دو سه هفته دیگه میری و جنسیت و قطعی میفهمی. اتفاقا خوبه که الکی بهت احتمال نداده بعدا عوض بشه اونطوری آدم خیلی بهم میریزه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این عکس سونو کیه؟؟؟ من حس کردم این پسره

عکس سونو ان تی منه اولدوز جان😂😂 نرگس خواست واسش گذاشتم.یادته که اونموقع هم بچه ها حدسشون پسر بود دکترم گفت پسره. ولی انگار دخترم خیلی بلا بوده😍😍

2731
صبا جونم چند وقته اقدامی،؟؟  الان دکتر نظرش اینه که مشکل از کجاست

این ماه اگه اقدام کنم میشه چهارمی

فعلا که میگن هم من سالمم هم شوهرم.

دیدی گفتم فردا بیدار میشم!بازم بیدارشدم😔

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
اگه کیتم مثبت نشه این ماه اقدام نمیکنم.میره تا ماه بعد😔😔

کیت رو بدن بعضیا جواب نمیده اصلا. اگه با سونو چک کردی فولیکول داری و آزاد میشه کیت استفاده نکن. اگرم نمیشه که با ۴ تا قرص   یه آمپول آزادسازی درست میشه. این دیگه ناراحتی نداره عزیز دلم

این ماه اگه اقدام کنم میشه چهارمی فعلا که میگن هم من سالمم هم شوهرم. دیدی گفتم فردا بیدار میشم!باز ...

خب خداروشکر که سالمید. تا یکسال نشده نباید نگران باشی.من خودم یکسال منتظر بودم. دیگه ناامید شده بودم رژیم و اقدام تخمکگذاری ام ول کرده بودیم. خدا باید بخواد. مگه قرار بود امروز بیدار نشی؟؟؟ 

2738
این ماه اگه اقدام کنم میشه چهارمی فعلا که میگن هم من سالمم هم شوهرم. دیدی گفتم فردا بیدار میشم!باز ...

صبا این همه انرژی منفیو نا امیدیو از کجا میاری تو دختر...چهار ماه اقدام کردیو نشده ارزوی مرگ میکنی....باورم نمیشه اینقدر ضعیف باشی....اون بچه ای که واسه رسیدن بهش داری خودتو میکشی یه مامان قوی میخواد نه یه مامان ضعیفو شکننده و نا امید.....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
آره اولین بچه که هنوز صاحبش نشدم ۳روز پیش سونو دادم فلیکولم ۱۶بود

چندوقته اقدامی عزیزم؟بنظرم من توکل کن ان شاءالله که خاسته ات بامصلحت خدایکی باشه.بخداخیلیادقیقاباتخمک گذاری ورژیم اقدام کردن ولی بازم چیزی که خاستن نشده وبرعکسشم بوده که روزای قبل یابعدپریودباردارشدنوبچه پسربوده.بچه داربشین اینجوری هم فرسوده نمیشین.رژیموعمل کردن بهشودنبال تخمک گذاری گشتن خیلی سخته اینجورخودتوخسته میکنی وبدنتم بیماررژیم بیشتراز۶ ماه خیلی ضررداره برابدن.توکل کنواقدام کن ماهم دعات میکنیم

کیت رو بدن بعضیا جواب نمیده اصلا. اگه با سونو چک کردی فولیکول داری و آزاد میشه کیت استفاده نکن. اگرم ...

میگما من یک ماه دیگ میخوام اقدام کنم.فردا میرم دکتر.بهش بگم بهم آمپول بده؟؟سونو رو هم باید بگم واسم بنویسه؟من سونو واژینال رفتم ولی فولیکولو نزده 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چندوقته اقدامی عزیزم؟بنظرم من توکل کن ان شاءالله که خاسته ات بامصلحت خدایکی باشه.بخداخیلیادقیقاباتخم ...

ممنونم عزیزم.

انگارچاره ایی جز تسلیم شدن ندارم

ازماه بعد دیگه کیت نمیخرم چون واقعا کشش این همه تنش روحی رو ندارم.

صبا این همه انرژی منفیو نا امیدیو از کجا میاری تو دختر...چهار ماه اقدام کردیو نشده ارزوی مرگ میکنی.. ...

ضعیف نیستم اتفاقا دریاجون

ولی این رژیم لعنتی و غر زدن های مداوم شوهرم دیگه واقعا خسته و کلافم کرده.

خانما من ی مامان نشده تازه اقدامم

کمممممممک

دکتر خودش امپول میده یا بهش بگم.کلومیفن چی بگم واسم بنویسه یا ن

میخوام سریع حامله بشم🙂🙂🙂

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خانما من ی مامان نشده تازه اقدامم کمممممممک دکتر خودش امپول میده یا بهش بگم.کلومیفن چی بگم واسم بن ...

دکتر صدسال خودش واسه کسی که تازه میخواد اقدام کنه نمیده.

کلومفین واسه چی میخوای مگه تنبلی تخمدان داری؟

2706