2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013718 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم ،تحرک و شکل ظاهری اسپرمها خوبه ،میبایست بالای ۵۰ باشه که برای همسر شما ۶۰ درصد هست و نرماله ،فقط یه مقدار خیلی کم سرعت اسپرمها ی پیشرونده کم هست (باید ۴۰ به بالا باشه و برای همسرت ۳۷ هست)که البته بسیار نزدیک به رنج نرمال هست و با این شرایط به طور طبیعی باردار خواهی شد انشاالله

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام عزیزم ،تحرک و شکل ظاهری اسپرمها خوبه ،میبایست بالای ۵۰ باشه که برای همسر شما ۶۰ درصد هست و نرما ...

عزیزم برای پسردارشدن چی خوببه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عزیزم ،تحرک و شکل ظاهری اسپرمها خوبه ،میبایست بالای ۵۰ باشه که برای همسر شما ۶۰ درصد هست و نرما ...

ممنون عزیزم که وقت گذاشتی یعنی برا جنس پسر مناسبه؟؟

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

@melinajonam    

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2738
اینم عکس جوجه ی من امسال

جاااااانم 😍😙 قربونش برم 😍😍😙😙ماشاالله ...  خدا حفظش کنه شبنم جون .❤❤

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
من خیلی زیاد شدم😐😐😐۷ کیلو ظاهری خیلی به چشم نمیاد ولی زیاد شده دیگه

من 4کیلو اضاف کردم مامایی بهداشت  گفت زیاده !!  مواظب باش !! 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
ممنون عزیزم که وقت گذاشتی یعنی برا جنس پسر مناسبه؟؟

خواهش میکنم عزیزم ،بله خوبه .جنسیت دست خداست خیلیا با کم تحرکی و مورفولوژی خیلی پایین پسر دار شدن

روی هشتگ رژیم کلیک کن    رژیم#  

ن عزیزم منظورم نمونه آزمایش رزعزیزبود.باوجوداونایی ک گفتین میتونن صاحب پسربشن ب امیدخدا

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ن عزیزم منظورم نمونه آزمایش رزعزیزبود.باوجوداونایی ک گفتین میتونن صاحب پسربشن یانه

بله میتونن ،کمی رژیم و رعایت کنن و روز تخمکگذاری و حوالی اون رابطه داشته باشن انشاالله که خداوند پسر سالم و صالح قسمتشون کنه

2706