2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014256 بازدید | 355184 پست
انشالله شما هم بری سونو و همه چی کوچولوت خوب باشه  

آروین جان این مایع آمونیوتیک بدجور روی اعصابمه 

نمیدونم دیگه چیکار کنم 

بخدا ترکیدم از بس مایعات خوردم میترسم آخرش قندم بره بالا از بس هندونه و دلستر و آبمیوه میخورم ولی خب انگار جذب نمیشه 

توروخدا سر نمازات و دعاهات دعام کن 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آروین جان این مایع آمونیوتیک بدجور روی اعصابمه  نمیدونم دیگه چیکار کنم  بخدا ترکیدم از ب ...

عزیزم خیالت راحت باشه تو این تاپیک اون نی نی هایی که بیشتر از همه ماماناشون را حرص دادن بعد که به دنیا اومدن از همه شیطون تر و سالم تر بودن خدا را شکر ....

محتاجم به دعا عزیزم 😢چشم شما هم من آ دعا کن 

آب خیلی بخور خیلی تا ۱۵ تا لیوان استراحت خیلی زیاد کن و اصلا خم و راست نشو 

عزیزم خیالت راحت باشه تو این تاپیک اون نی نی هایی که بیشتر از همه ماماناشون را حرص دادن بعد که به دن ...

بخدا این چن وقته خیلی دعا کردم که بری و سونو بگه پسره چون میدونستم خیلی دوس داشتی و خدارو هزار مرتبه شکر که خدا لطف کرد و دلتو شاد کرد 

خدا خودش نگهدارش باشه عزیزم 

ان شاءالله بسلامت بغلش میگیری و بسلامت بزرگش میکنی 

والا مایعات فراوان میخورم بعد اداره هم همش دراز میکشم حتی نماز رو هم روی میز میخونم 

این سه روز هم مرخصی گرفتم 

فقط خدا خودش کمک کنه که اگه اون بخواد به چشم برهم زدنی حل میشه همه چی 

2731
بابام ترکه...مامانم کرد....برادرزاده هام همه اونجا دنیا اومدن....چند ساله نیومدم...البته مامانم اینا ...

اي جونم خوشبختم عزيزم 

هر وقت اومدي بيا مهمون خودم 😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
اي جونم خوشبختم عزيزم  هر وقت اومدي بيا مهمون خودم 😘

ای جان ....قربونت برم...ممنون عزیزم...😘😘😘😘

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
امیدوارم تموم بشه انتظارت به حق دل مهربونت 

ممنون عزیزم واسم دعا کن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2740
نسرین جون دیگ بیبی نزدی عکس اون بیبی بفرس 

انداختمش گلم چون اگه عکس میگرفتم ازش شما هم امیدوار میشید .الان چند ماهه شما رو هم امیدوار میکنم ولی بعدش...  حالا ان شاءالله فردا 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ای جون دلم اندازش ۱۱۱میل یعنی ۱۱ سانت هست بهار  خدا حفظش کنه الهی  ان شاءالله بسلامت بغل ...

قربونت بشم من اعظم جونم باور ميكني اولش اصلا نپرسيدم جنسيتشو 

اشكم در اومد گفتم تورو خدا سالمه؟دكترمم گفت عزيزم خداروشكر سالمه يعتي دنيارو بهم دادن 

بعد رفتم بيرون شيريني بخورم بيام تكرار 

ازم پرسيدن بچت چيه گفتم بخدا اصلا نپرسيدم گفتن وا ذوق نداري؟

گفتم فقط سلامتيش مهم بود برام 

بار دوم دكترم گفت پسره 

انشالله تو هم گل پسرمونو صحيح و سالم بغل ميگيري مطمئن باش

نگران آبش نباش فقط استراحت و مايعات بخور😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

سلام دوستان میگم ک من ۲۴ پری شدم بعد تا دیروز صبح خونریزی داشتم از دیروز ظهر تا الان هیچ لکه ای هم ندارم دوره های پریودیم هم ۷ روزه بنظرتون ماله چیه کمرم هم با معدم خیلی درد میکنه کمردردم جوریه ک ب زور راست میشم

حنانه جون من پریود شدم ،،دکترم گفت این روش رو یا باید ادامه بدی یا بیخیال جنسیت شو یا بیا ای وی اف ، ...

عزیزم پس این بی بی های هاله دار چی میگن اخه😓😓

ان شااله که خییلی زود باردارشی عزیزم.روژان جان شما مگه ی بچه ی اولت نیست؟پس چرا اینقد رو جنسیتش تاکید داری؟

قربونت بشم من اعظم جونم باور ميكني اولش اصلا نپرسيدم جنسيتشو  اشكم در اومد گفتم تورو خدا سالمه ...

الهی شکر که دلت شاد شد گفتم که خوشحال از سونو برمیگردی عزیزم 

واسم دعا کن بهار مهربونم 

2706