2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
آره عزيزم آنومالي بود  بهترين سونوگرافي اروميست ديگه

وای بهار تو ارومیه ای😮😮😮

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام اروين نازنين شما هم خوبي دوست قديمي؟ براي من هم دعا ميكني؟ يادت كه نرفتم؟؟ اروين جون شما ميدوني ...

عزززم من دکترم یه روز قبل امپول تاسه روز بعدش یه روز یه روز در میون گفته ...من دوتا امپول دارم با فاصله ی یک روز ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام اروين نازنين شما هم خوبي دوست قديمي؟ براي من هم دعا ميكني؟ يادت كه نرفتم؟؟ اروين جون شما ميدوني ...

سلام عزیزم مگه میشه یادم بره شما را همش تو خاطرم هستی هم شما هم پمپر امیدوارم یه روز بیای و با هوشحالی خبر باردار شدنت را بدی 

عزیزم اسپرم با یک بار اقدام ضعیف نمیشه هر سه روز یا چهاربار که از اقدام هات بگذره اسپرم های تازه نفس تر به بدنت میرسه 

قاعده رشد فولی روز ۲ میلی است بهترین زمان تزریق امپول تو سایز فولی ۱۸ است 

کدام مورد تو آز اسپرم همسرت کمه ؟آزمایش اسپرم که حتما داده 

2728

بچه ها تروخدا تاپیکو ترک نکنین به خدا من فقط تنها دلخوشیم همینجاس صبح که چشامو باز میکنم اول یه سر به اینجا میزنم بعد پامیشم....دعاهاتون دلداریاتون اشکاو خنده هاتون همه به آدم انرژی میده....جز اینجا بریم پیش کی....ما که جز اینجا جایی نمیتونم دردو دل کنیمو حرفامونو بزنیم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
بی  بی چکت هاله داشت مامان هدیه جان؟انشالله که روز به روز پررنگ تر بشه

بله هاله داشت ولی تا فردا یکی دیگه بزنم و ببینم اون چجوریه  هزار بار میمیرم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
کجای ارومیه ای دختر....من دیپلممو از اونجا گرفتم ....بابامو هفت پشت بابام ارومین...عمه هام عموم کل ف ...

دانشكده هستيم عزيزم 

جدي؟اي جونم 😍😍😍 همشهري عزيزم😍😍😍

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2738
ممنونم نسرين عزيزم  انشالله بي بي چكت روز به روز پررنگتر ميشه و پسرتو صحيح و سالم بغل ميگيري😘

ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
دانشكده هستيم عزيزم  جدي؟اي جونم 😍😍😍 همشهري عزيزم😍😍😍

بابام ترکه...مامانم کرد....برادرزاده هام همه اونجا دنیا اومدن....چند ساله نیومدم...البته مامانم اینا هر سال میرن...یادش بخیر...

عزیزم نمیدونم کی میای تاپیک میترسم بیای من نباشم 

اگه تحرک پیشرونده اسپرم شوهرت کمه یعنی گرید a قبل از زدن امپول اقدام نکن چون فقط همسرت ضعیف میشه بعد از زدن امپول اقدام کن 

همسرت شلوار تنگ نپوشه بهش زینک پلاس و سلن پلاس بده و ویتامین ث روی حرکت اسپرم تاثیر میذاره 

جای گرم نره لباس تنگ نپوشه میخوام بگم کمپرس اب سرد روی بیضه خیلی تاثیر داره ولی واسه بعضی اقایون مشکل نعوظ به وجود میاره ریسک داره 

قهوه غلیظ فققققققط یادت نره خیلی خیلی خیلی روی تحرک اسپرم تاثیر داره 

اگه حجم اسپرم همسرت کمه پس تعداد اقدامات را بیشتر کن و یه روز در میون یک روز خیلی به همسرت برس و تقویتش کن ک فرداش اقدام کن تا با زیاد شدن اسپرم شانس بارداریت به خواست خدا افزایش پیدا کنه 

شما فولی داری تخمکت به هر حال آزاد میشه و ۲۴ ساعت هم‌زنده است واسه باردار شدن هم یه اسپرم از میلیون ها اسپرم نیاز پس با این عدد ها به خودت استرس نده آرامش تو از همه چی مهم تره واسه بارداری 

ای جون دلم اندازش ۱۱۱میل یعنی ۱۱ سانت هست بهار 

خدا حفظش کنه الهی 

ان شاءالله بسلامت بغلش بگیری عزیزم 

همه چیزش خداروشکر عالیه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
توکل برخداان شاءالله بالب خندون میای

قربونت برم عزیزم .

رفتم گفتن باید ۱۶ هفته تموم بشه بعد چون اونموقع جواب بهتره حالا باز فردا با دکترم تماس میگیرم ببینم چی میگه 

فقط دعا کنین سالم باشه 

فقط و فقط سلامتیش واسم مهمه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706