2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
ممنون عزیزم.همچنین برای شما .یعنی غروبا اذیت میشی؟

منم هر دفعه میرفتم سونو همون اول بانگرانی میپرسیدم اقای دکتر قلبش میزنه......

بعد دکترسونو میگفت نباید بزنه چرا استرس داری ،میگفتم قبلا این اتفاق افتاد ،میگفت اوووو الان که سقط اولین بارداری خیلی شایعه

واي انشالله ميريو با خبر خوش برميگردي عزيز دلم نفسم😘😘😘

قربونت برم عزیزم 

ان شاءالله همه چی خوب باشه و وقتی ام سونو رفتم آبش هم درست شده باشه من دیگه یه نفس راحت بکشم 

crl اندازه بچه هست چرا ننوشته ؟البته بعضی سونوگرافی ها نمینویسن و فقط مینویسن متناسب با ال ام پی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان مهربونم من الان تموم شدم  بار اول رفتم سرش خيلي پايين بود گفتم تورو خدا سالمه؟گفت ...

عزززريزم خدارو شکر امير اکبرت سالمه خداروشکر عشقم

خيلي خوشحال شدم انشالله دامادش کني عريزدلم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728

دوستان عزيزم من يه مدت نميتونم بيام تاپيک از خدا براي همتون خاستار بهترينها هستم

انشالله تمام باردارها بچه هاشون به سلامتي بغل بگيرن

و  اقداميها اخرين اقدامشون باشه و خدا بهشون يه پسر سالم و صالح عطا کنه

نسرين و فران عزيزم انشالله با بتاي بالا مياييد تاپيک

همتون به خدا ميسپارم..دوستتون دارم.

منو اگر يادتون بود تو لحظات شيرينتون دعا کنيد😘😘

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
مبارکت باشه عزیزم به سلامت بغل بگیریش 

اروین جان تبریک میگم عزیزم ،به سلامتی و دل خوش بغلش کنی ،اروین جان اون پستیروز که گفتی نماز شب بخونید خیلی برای من خوب بود ی تلنگر شد برام چون خیلی وقته نماز شبو نخوندم ،وقتی پستتو خوندم اشکام اومد ،مرسی دوست خوبم 

ممنونم عزيز دلم انشالله بزودي قسمت خودتون❤️

بهار خوشگلم تبریک فراووون...خدارو شکر خواهری....الهی به سلامت بیاد تو بغلتو با خودش خیرو برکت براتون بیاره

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740
 سلام عزیزانم من پریود شدم😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭

عزیزم....غصه نخور...😔😔😔

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............