2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014258 بازدید | 355184 پست
اره دفترچه دارم۲۱۲ تومن شد.شوهرمنم پیامکش رفت براش زنگ زد میگه این آزمایش چی بودانقدرپولش شد😁 شماآز ...

قربون خدا برم دیگه انصاف تو مردم نمونده😓من ازاد حساب کردم .دفترچه ندارم. یه بار خون دادم.یه ازمایش ادرار تو این ظرف های  نمونه کوچیک.یه ازمایش ادرار۲۴ ساعته هم داشتم که پس فردا باید به ازمایشگاه تحویل بدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه کپسول باشه روکشش نرم میشه و غیر قابل استفاده.یا شایدم بزاری خشک بشن بشه استفاده کرد نمیدونم روژا ...

حنانه جون من پریود شدم ،،دکترم گفت این روش رو یا باید ادامه بدی یا بیخیال جنسیت شو یا بیا ای وی اف ،، ،ایندفعه دارویی نوشته واسم که واسه مریضا ای وی افش مینویسه 

😍خدایا شکرت 😍
2728
این ماه هم بعید میدونم،دل درد وحشتناک داشتم عزیزم،رفتم دکتر و اورژانسی سونو کردن،کیستم خیلی بزرگ سده ...

موعدت کی بود عزیزم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
مریم ازمایشت چقد شد هزینش؟دفترچه داری؟ واسه من شد۳۰۹ تومن😒😒چه خبره اخه

چه آزمایشیه حنانه جون ؟!! 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2740
منظورت سونو؟؟نه من سونو ان تی هم ک رفتم بهم گفت 70درصد شبیه پسر 16هفته گفتن قطعی پسر 

خب پس من اشتباه کررردم، حالا اسم گل پسرمون قرلره چی بشع؟

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
اره واقعاا هر دوره استرس خودش رو داره.ان شااله بقیه ی راه رو هم به خوبی پیش بریم.پسر گلت چطوره😀😀

پسرم هم خوبع دیگه از آب و گل درومده! باهام ارتباط گرفته، شیر خودمو بالاخره بهش دادم! ولی چ پروسه ی سختی بود😬😬😬

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
ممنون عزیزم لطف کردی ان شااله خیرت تو دل خواسته ات باشه و حاجت روا بشی

خواهش میکنم گلم ،امضات کمی ارومم کرد لطفا موقع شیر دادن به گل پسرات برای منم دعا کن گلم🤲😭

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
حنانه جون من پریود شدم ،،دکترم گفت این روش رو یا باید ادامه بدی یا بیخیال جنسیت شو یا بیا ای وی اف ، ...

انشاالله این آخرین پریودت باشه و ماه بعد مامان بشی🤲🤲

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

خانومایی که تست تحمل گلوکز دادین قندتون چند بوده قند من بالاست ارجاع دادن به متخصص رفتم پیش دکترم اونم ارجاع داد به متخصص داخلی برم پیشش ببینم چی میگه

@افسانم     @feryyy     @لیانا21   @baharearezoha    

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
خب پس من اشتباه کررردم، حالا اسم گل پسرمون قرلره چی بشع؟

نذرمون یه اسم با ترکیب محمد یا علی

فعلا همسرم محمد امین و محمد مهیار قبول کرده ولی هنوز قطعی نیس 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
خانومایی که تست تحمل گلوکز دادین قندتون چند بوده قند من بالاست ارجاع دادن به متخصص رفتم پیش دکترم او ...

مال من ناشتا50بود اساعت بعد 139 و 2ساعت بعد 96

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2706