2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013965 بازدید | 355184 پست
پس مشخصه خودت خوشگلي و اصلا تغيير نکردي و همچنان زيبايي😍😍😘😘

نمیدونم , شایدم     

کمی از خودم تعریف کنم 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتنا جون من شوري رو شنيدم پسره انشاللع که همينطوره واسه شماهم چون من سردخترام اولي ترشي بود دومي شير ...

ان شالله که راست باشه😓😥 فاطمه جون من از الان استرس سونو دارم وای😩

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
من هم برا دخترم ویار چیزهای ترش داشتم و هم برا پسر عاشق لیمو ترش بودم

منم پس چی باور کنم به چی ذوق کنم😥😢

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2728
اتنا جون من شوري رو شنيدم پسره انشاللع که همينطوره واسه شماهم چون من سردخترام اولي ترشي بود دومي شير ...

وای فاطمه خانوم به خدا انقد استرس دارم شبا از خواب بیدار میشم دیگه خوابم نمیبره تا دم صبح 😥چن شب پیش بابام اشک تو چشاش جمع شده بود میگفت یعنی من نباید نوه پسر ببینم  بابای من بوده که من از بچگی تا حالا ناراحتی تو چهره اش ندیدم اون لحظه اونجوری دیدمش دوست داشتم بمیرم 😭😭ما هیچ یعنی خدا دلش برا بابای من نمیسوزه یه نوه پسر بهش بده😔😔

ان شالله که راست باشه😓😥 فاطمه جون من از الان استرس سونو دارم وای😩

انشالله که اول سالم باشه دوم همونکه ته دلته يه پسر خوشگل و شيطون

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
وای فاطمه خانوم به خدا انقد استرس دارم شبا از خواب بیدار میشم دیگه خوابم نمیبره تا دم صبح 😥چن شب پی ...

خدا رو قسم ميدم به حرمت علي دل پدرت رو شاد کنه به زودي عشقم

منم پس چی باور کنم به چی ذوق کنم😥😢

بچه اولته ?

معمولا ویار ترش و شور اکثرا داشتن پسر بوده 

شما هم انشاا... هر چی دوست داری همون باشه

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2740
ممنونم عزيزدلم انشالله شماهم هرموقع تصميم به اقدام گرفتي ساميارت بشينه تو دلت و به ارزوي قلبيت برسي

ممنونم عزیزدلم چقدر این دعاها قشنگن ممنونم بابت دعای خوبت همچنین قسمت خودت مرسی عزیزم😘😘😘😘❤❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
منم چیزای ترش وشور  دوست دارم ولی ترشی نه .ممنون عزیزم جواب دادی😘

آتنا جون یه خانمی تواین تاپیک بود اسمش آتنا بود دقیقا انگلیسی مثل اسم خودت بعدش خانوادش خیلی دوست داشتن بچش پسر بشه همه نوه ها دختر بودن خودشم عاشق پسر بود ونظر اسم محمد کرده بود شرایط شما رو داشت باباش ومامانش وخانوادش همه دلشون میخواست بچه پسر بشه رفت سنو ان تی گفت به دختر شبیه دنیا رو سرش خراب شد اما معجزه زندگیش اتفاق افتاد وخدا بهش لطف کرد وسنوی جنسیت بهش گفتن بچت پسره خیلی خوشحال شده بود وخانوادشم همین طور الان محمدش توی بغلشه ازخدا میخوام شبیه همون آتنا خدا دلت رو شاد کنه ومعجزش رو بهت نشون بده ودلت وشاد شاد کنه الهی آمین یارب العالمین الهم صل الا محمد وآل محمد❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
انشالله که اول سالم باشه دوم همونکه ته دلته يه پسر خوشگل و شيطون

ان شالله 😘😘

خدا رو قسم ميدم به حرمت علي دل پدرت رو شاد کنه به زودي عشقم

فدات بشم عزیزم ممنون از دعات انشالله با اولین اقدامت محمد حسینت بشینه تو دلت عزیزم🙏😘😘

بچه اولته ? معمولا ویار ترش و شور اکثرا داشتن پسر بوده  شما هم انشاا... هر چی دوست داری همون ...

نه یه دختر دارم .خوشم از شیرینی میومد.ان شالله که همین طور باشه🤲😘

فدات بشم عزیزم ممنون از دعات انشالله با اولین اقدامت محمد حسینت بشینه تو دلت عزیزم🙏😘😘

خدانکنه هميشه زنده باشي عشقم پدرخيلي عزيزه تحملش چشم غمگينش براي دختر سخته پدرشما هم جاي پدر من