2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام جانم. غربالگری اول ، سونوش 235 شد و آزمایشش 135. مرحله دوم فقط سونو دادم 249 تومن شد . البته جا ...

ممنون عزیزدلم خیلی گلی انشاءالله این دوران رو بسلامتی وخوشی بگذرونی وسر وقت پسرت رو بغل بگیری واشک شوق بریزی.بازم ممنونم عزیزم😘😘😘😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
مرسی مامان سامیار کوچولو.ان شااله شماهم زودی به یه پسر سالم و خوشگل باردارشی عزیزم.فعلا که چیزی معلو ...

خدارو شکر که همه چیز خوبه عزیزم انشاءالله تا آخر همین طوری خوب پیش میره وپسر گلت رو صحیح وسالم بغل میگیری ...همه ی دفعات که مثل هم نمیشه مامان اتنا رو ببین انشاءالله مثل مامان آتنا انقدر روزهای خوبی رو تجربه میکنی که گذشته رو فراموش میکنی ...مطمئنم ایندفعه نی نیت صحیح وسالم میاد بغلت .ممنون بابت دعای قشنگت عزیزدلم😘😘😘😘❤❤❤❤😊😊😊😊😊

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
ماهدانا جان خدا محمد عزیرت رو حفظ کنه.منم عاااشق اسم محمدم.اگه ان شااله خدا بهم پسر بده منم اسمشو می ...

ممنونم عزیز دلم .

ان شاالله که حاجت روا میشی و خدا آقا محمد سالم و صالح رومیزاره تو دامنت .

دقیقااا نمیشه از رو علایم  گفت جنسیت بچه چیه.قدیما میگفتن تو بارداری هرکی خوشگل تر بشه بچش دختر ...

آره عزیزم از قدیم میگن حامله پسر خوشگلتر میشه. ولی منم یکی رو میشناختم پسر حامله بود، کلی ورم داشت و لک افتاده بود رو صورتش... البته منم به گفته دور و بری‌ها خوشگلتر شده بودم! پوستم صاف شده بود، اصلا ورم نداشتم، انگار نه انگار حامله‌ام. فقط دماغم کمی بزرگتر شده بود و خودمم احساس تنگی نفس داشتم شبا. بخاطر ورم عروق داخلی بینیم بود

در پناه خدا باشی پسرکم👶💗
سلام عزیزدلم،  خداروشکر خوبیم  آرش هم خداروشکر خوبه داره دندون درمیاره یکمی کسله... وقتی ...

آخی عزیزم😍 پس داره صاحب مروارید میشه😊 ان‌شاءالله بسلامتی و راحتی دندون دربیاره. پسر منم دیگه پنج ماهو تموم کرده میخوام کم کمک شروع کنم براش. چندوقتیه مدام دستاشو میخوره و آب دهنش سرازیره، نمیدونم داره دندون درمیاره یا چی... از کجا فهمیدی داره دندون درمیاره آنالی جون؟ تب اینا داره؟

در پناه خدا باشی پسرکم👶💗
دقیقا روز پری رفته آز داده , به نظرتون بارداره ?

عزيزم نوشته تو سونوش رنج ازمايشگاهش از ١٠ تا ٣٠ مشكوكه يعني بايد دوباره تكرار كنه بالاي ٣٠ هم مثبته اما مال ايشون ٢ هست و منفيه

♥️
عزيزم نوشته تو سونوش رنج ازمايشگاهش از ١٠ تا ٣٠ مشكوكه يعني بايد دوباره تكرار كنه بالاي ٣٠ هم مثبته ...

ممنونم عزیزم , اون شماره رو نمیدونستم 2 نوشته یا 20

ممنون که گفتی . چند روز دیگه دوباره تکرار میکنه

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2706