2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017189 بازدید | 355185 پست
اره .من فرستادم .نمیدونم چقد درسته . گفت  پسره.حالا دیگه توکل برخدا😘😘

آخییییی انشاءالله که درست گفته باشه دلت شاد بشه عشقم چقدر حس خوبیه آدم به آرزوی قلبی خودش برسه بعد اون همه سختی این شیرینی ها گوارای وجودت عزیزدلم انشاءالله بسلامتی ودل خوش نی نی صحیح وسالم بیاد بغلت😊❤😘🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
۲۸ ۳۰

خب تا اون موقع تا هیجده میرسه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاااله این ماه ماه اخر انتظارتون باشه و خدا یه بچه ی سالم و ناز بهتون ببخشه

مرسی عزیزم خداکنه این ماه خیلی منتظر بودم که که ۱۴خرداد پری اومد کلی خوردتوذوقم امیدوارم این ماه نتیجه بگیرم

2731
آخه دکتر بهم hcg داد واسه دیشب و امشب بزنم

آهان...خب عزیزم دکترت بهتر میدونه دیگه ....الهی که خیره....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ل

فری جان عزیزم خوبی؟هزینه دوتا غربالگری چقد میشه ؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
آخییییی انشاءالله که درست گفته باشه دلت شاد بشه عشقم چقدر حس خوبیه آدم به آرزوی قلبی خودش برسه بعد ا ...

مرسی مامان سامیار کوچولو.ان شااله شماهم زودی به یه پسر سالم و خوشگل باردارشی عزیزم.فعلا که چیزی معلوم نییست ولی امیدوارم خواسته ی دلم با صلاح خدا یکی باشه.دیروزپیش دکتر بودم  .نی نیمو دیدم .دکتر گفت همه چیش خوبه و ضربانش منظمه خدارو شکر .گفت تو نه هفتگی بیا بازم چک کنم. به خاطر سابقه ی قبلیم تا ۱۲ هفتگی زود به زود چک میکنه قلبش رو.امیدوارم این بار تا اخر همه چی خوب باشه

خانم ها یکی ازدوستام باردارشده ازم پرسید هزینه دوتا غربالگریها چقدر میشه هم اولی هم دومی خواستم شماک ...

سلام جانم. غربالگری اول ، سونوش 235 شد و آزمایشش 135. مرحله دوم فقط سونو دادم 249 تومن شد . البته جایی که من سونو دادم آزاد بود و بیمه قبول نمیکرد . با بیمه کمتره 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
مرسی مامان سامیار کوچولو.ان شااله شماهم زودی به یه پسر سالم و خوشگل باردارشی عزیزم.فعلا که چیزی معلو ...

ان شاالله که به سلامت نی نی گلت رو بغل میگیری عزیزم ❤ 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2706