2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013713 بازدید | 355184 پست

@red92    

خواهر خوشگلم اينجوري به خودت خيلي عذاب ميدي 

ببين اون خدايي كه اين ني ني نازو تو دل تو كاشته مطمئن باش خودشم مواظبشه 

اين نااميدي و استرس تو بيشتر حالتو خراب ميكنه و آب بدنت كم ميشه 

فقط بخودت برس و بسپر به خداي مهربون دورت بگردم من😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
@red92     خواهر خوشگلم اينجوري به خودت خيلي عذاب ميدي  ببين اون خدايي كه اين ني ن ...

بهار فقط دعام کنین 

خیلی سعی میکنم خودمو آروم کنم البته نسبت به دیروز بهترم ولی خب ....

توروخدا امشب یادتون نره دعام کنین 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهار فقط دعام کنین  خیلی سعی میکنم خودمو آروم کنم البته نسبت به دیروز بهترم ولی خب .... توروخ ...

چشم عزيزم حتما دعاگو هستم😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

میتونم روزه باشم وآزمایش تیرویید بدم؟؟؟؟

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
2728
عزیزم انشالله که به قول تو طبیعی ماهور جان پری شب کلی دعات کردم انشالله که تا سال دیگه این موقع یه پ ...

ممنونم عزیزم ان شالله ک بحق امام زمان شمام یه زایمان راحتی  داشته باشی 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
این یه دفعه شیافم رو هم قطع کرد در حالی که مال همه رو کم کم قطع میکنن 

باشه الان استرس برات بدترین سمه

آروم باش به خدا توکل کن

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
بهار فقط دعام کنین  خیلی سعی میکنم خودمو آروم کنم البته نسبت به دیروز بهترم ولی خب .... توروخ ...

عزیزم از صبح فکرم پیش تو بود هندونه و شربت و ... بخور بذار بدنت پر اب بشه تنها معیار کم بودن اب جنین سونوگرافی نیست که تازه سونو هاهم ممکنه اشتباه کنن اصلا بیخیال حرف دکتر به کوچولوی توی دلت فکر کن

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2738
من امروز نوبت دکتر دارم ...خداکنه دکتر بگه خوبه ازمایشات و دوباره ناامیدم نکنه .التماس دعا بچها .

سلام ماهور جان به امید خدا با لب خندون میایو مارو هم خوشحال میکنی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام ماهور جان به امید خدا با لب خندون میایو مارو هم خوشحال میکنی

الهی امین از صب استرس دارم نکنه بگه ای وی اف کن 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

خانم گل دیروزم بهت پیام دادم هرچی که بچه ها میگن قشنگ بخونو گوش بده ببین همشون دارن برات دعا میکنن توکلت به خدا باشه هرچی که اون بخواد همون میشه غصه نخور دعای همه ی ما پشت سرته و یه خدای مهربونم بالای سرته که هواتو داره عزیزم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
الهی امین از صب استرس دارم نکنه بگه ای وی اف کن 

نه بابا فکرای مثبت کن به امید خدا که نمیگه و بهت میگه همه چه عالیو خوبه....

عزیزم از صبح فکرم پیش تو بود هندونه و شربت و ... بخور بذار بدنت پر اب بشه تنها معیار کم بودن اب جنین ...

توی این شبهای عزیز واسم دعا کنین 

توروخدا از ته دل واسه سلامتی بچم دعا کن 

الهی که هیچ وقت غم نبینین 

@**_شجره_ى_طوبى_**   فاطمه جان کجایی؟نیستی عزیزم بهتری ؟

خانم گل دیروزم بهت پیام دادم هرچی که بچه ها میگن قشنگ بخونو گوش بده ببین همشون دارن برات دعا میکنن ت ...

امیدم به دعای شماهاست 

میدونم خدا صدای شماها رو میشنوه و به اون دل پاکتون نگاه میکنه و بهم نظر میکنه 

الهی هیچ مادری نگران بچش نباشه 

منم این دو روز فقط دارم اشک میریزم و میگم خدایا هیج مادری رو نگران بچش نذار 

خدا بچه هاتون رو واستون نگه داره و هرکی ام منتظر بچست بحق این شبهای عزیز خدا بهش فرزند سالم و صالح بده 

2706