2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
چرا پاهام دیگه فلجن ولی بهتر از اینه بیدار باشه گریه کنه رهام منم اینجوریه شیرم نخوره کل تایمی ک خو ...

وای نگوووو مهسا منم دستاشو میگیرم می‌خوابه اگه نگیرم نمی‌خوابه 

حالا دو روزه می‌چرخه تا میخوابونم میرم از اتاق بیرون میبینم بیداره و چرخیده داره تقلا می‌کنه دستشو دربیاره از زیرش 😍

بعضی شبا هم که رو پامه از اون طرف دراز میکشم خوابم می‌بره بیدار که میشم خشککک شدم🥺

به این نتیجه رسیدم که باید صبوری کنیم تا دو ساله بشن و بعدش راحت شیم البته اون سنم دغدغه های خاص خودشو داره ولی لااقل راحت که میخوابیم

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون  الی جون دعا کن واقعی باشه کاذب نباشه

واقعیه باران جون چرا کاذب باشه دیگه به خودت استرس نده و خیالت راحت راحت انشاالله سه هفته دیگه منتظر سونو قلبیم🙏🙏🙏🙏

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
2731
واقعیه باران جون چرا کاذب باشه دیگه به خودت استرس نده و خیالت راحت راحت انشاالله سه هفته دیگه منتظر ...

انشالله ک واقعی باشه این رفته تو مخم ک دستم خورده ب نوار خراب شده چون نوارشو از جلدش دراوردم نگاه کردم😐😁

مال شما چند روز بود آخه دوستم میگه مال اون بیشتر بود تو سونو

عزيزم من رفتم سونو هفت هفته بودم سونو گفت پنج هفته ام الانم بچه ام به دنيا اومده رو پام دارم ميخوابونمش از اولش بارداريتو با استرس شروع نكن 🌺

مبارك باشه بارداريت🌺

♥️
وای نگوووو مهسا منم دستاشو میگیرم می‌خوابه اگه نگیرم نمی‌خوابه  حالا دو روزه می‌چرخه تا میخواب ...

عزیزم کوچولوت همینطور که بزرگ میشه نگرانی ها و زحمتاش هم واست بزرگ تر میشه بهش بگو واسه من دعا کنه تو گوشش بگو 😍😘😍

2740
انشالله ک واقعی باشه این رفته تو مخم ک دستم خورده ب نوار خراب شده چون نوارشو از جلدش دراوردم نگاه کر ...

عزيزم يعني دستت هورمون بارداري داشته كه باعث شده خط بندازه ؟😂😂

مباركه دختر خوب🌺

♥️
انشالله ک واقعی باشه این رفته تو مخم ک دستم خورده ب نوار خراب شده چون نوارشو از جلدش دراوردم نگاه کر ...

چه ربطی داره عزیزم مگه دستت باعث شده هاله بیفته رو نوار!!!!؟؟؟؟

همش وسواس فکریه ان شاا... بزودی پررنگش ببینی

این دفعه بی بی زدی دیگه کاری به نوارش نداشته باش

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

یعنی یه خورده از این خط قرمز را با دستت بردی اونطرف دوخطش کردی😂😂😂😂😂😂

فکر کنم تو منتظری بی بی چکت سه خط بشه برو خوراکی هوس کن باردار شدی رفت 😍😍😍😍😍

مرسی نسرین جونم  خیلی دعا کن استرس گرفتم من  آروین ساعت چند سونو داره ؟

ساعت پنج بود فکر کنم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
چه ربطی داره عزیزم مگه دستت باعث شده هاله بیفته رو نوار!!!!؟؟؟؟ همش وسواس فکریه ان شاا... بزودی پرر ...

گفتم شاید دستم خورده خراب شده البته وسواسم دارم کم و بیش امید ب خدا صب میزنم ببینم چی میشه

قربووونت برم الهی😀بهترین تصمیم رو گرفتی.من الان پشیمونم که چرا زودتر اقدام نکردم😕دیروز که بی بیش م ...

اره مصمم هستم رو تصميمم ايشالله كه خدا هم بخواد😍

ايشالله رز جان هم به خواستش ميرسه♥️

♥️
2706