2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
بخدابی بی چکتودیدم قلبم تندزدازخوشحالیش.خدایاشکرت.آخه خیلی دلدردپریودی دارم چهارروزه،من دوسندارم بی ...

خدا بحق حضرت علی ع دلتونوشاد کنه ...منم دیشب منفی بود بیبی ...منم دیشب لک دیدم الان انگار پریودم انقدددد درد دارم ک حد نداره کمردرد پادرد دلدرد سوزش راسش هنوز باورم نشده تانرم ازمایش🙁🙁🙁🙁🙁🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله راستی منم تو ختم ۱۰۰۰تا صلوات هدیه به دوتا شهید سعیدسامانلو و ابراهیم هادی بودم تا حالا ۵۰۰ف ...

منم بعداز اون لک نذر کردم منم۵۰۰تاشو فرستادم .غروبش بی بی زدم مثبت شد.قربون شهدا برم که اینقد هوامونو  دارن😍خدارو شکر نذرت قبول شد عزیزم😍😍

2728
منم بعداز اون لک نذر کردم منم۵۰۰تاشو فرستادم .غروبش بی بی زدم مثبت شد.قربون شهدا برم که اینقد هوامون ...

من نذر خرما هم کردم براشون فردا ازمایش دادم خرما میخرم پخش میکنم

2740
اره عزیزم بچه اولمه خیلی نگرانم اخه ۶ماهمه و هنوز دکتری پیدا نکردم درواقع کسی رو نمیشناسم این دکتر ...

اره گلم چند تا از آشناهامون زیر نظرش بودن دکتر خوبیه.من پیش دکتر شاکر میرم که اونم عالیه ولی فکر نکنم بچه اول رو سزارین کنه

خدا جونم شکرت 
نه عزیزم میگم بزارم دوسه روزموعدم بگذره خیالم راحت شه بعدبزنم دیروزبایدمیشدم.فاطمه جان دعام کن

انشالله که دیگه پریود نمیشی و‌مثبته عزیزدلم

توکل بخدا استرس نداشته باش اصلا

امیدوارم به حق این ایام عزیز که به زودی تیکر دار میشی یه تیکر ابی

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
اره عزیزم بچه اولمه خیلی نگرانم اخه ۶ماهمه و هنوز دکتری پیدا نکردم درواقع کسی رو نمیشناسم این دکتر ...

بازم تحقیق کنین شاید دکتر بهتری پیدا کنین عزیزم.شیراز دکترای خوب زیاد داره

خدا جونم شکرت