2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
الهی شکر،همیشه شاد و‌سلامت باشی.دخترا بشن مایه ی افتخارت. امروز یکی از دوستام بهم زنگ زد که میره ...

چه جالب

بله خدا رو شکر دختر کوچیکم تو دلم جا باز کرده

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
دریا جون نسختو بزار شاید بتونیم بخونیم

باشه عزیزم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی شکر،همیشه شاد و‌سلامت باشی.دخترا بشن مایه ی افتخارت. امروز یکی از دوستام بهم زنگ زد که میره ...

رزی جان راست میگی؟؟؟

واقعا هم همینه به خدا فقط روز تخمک گزاری اصل کاریه به نظرم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2728
دکتر گفت 4 ماهگی به بالا نباید درد پریودی داشته باشی خطرناکه . گفت تا سه ماهه اول طبیعی هست . حالا ب ...

کارخوبی کردی رفتی دکتر

نگران نباش انشالله چیزی نیست 

بهم اطلاع بده جواب سونو ازمایشاتتو

یادش بخیر انگار دیروز بود منو افسانه جان و مهرک و نیلا و feryyy همه مون باهم یکی دوز اینور اونور بی بی هامون مثبت شد الان شدیم ۲۲ هفته

امیدوارم این هفته هم پنج شش تا مامان جدید داشته باشم

بهار و اعظم جونم تقریبا باهمن

حنانه ان شاا... از بین این مامانای منتظر برا  تو هم دوست بیاد 

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2738
یادش بخیر انگار دیروز بود منو افسانه جان و مهرک و نیلا و feryyy همه مون باهم یکی دوز اینور اونور بی ...

دعامون کنین مامانای باردار دعاشون زود میگیره عزیزم

یه دونه پسر دارم من  قند عسل دارم من  
رزی جان راست میگی؟؟؟ واقعا هم همینه به خدا فقط روز تخمک گزاری اصل کاریه به نظرم

اره ،برای خودم هم خیلی خیلی جالب بود 😇😇😇

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️