2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
بچه ها اینجا عجیب بارون میباره درهای آسمون بازه به خدا فقط شما ها تو ذهنمین همه تون دعا کردم ان شاا. ...

خوش ب حالتون بارون دارید هنوز ! اینجا که انگار درهای جهنم باز شده از بس گرمه😆😅 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

چند روز بود بعد از ظهرا طوفانی بود الان به شدت بارون میباره

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عفونتتوحتمادرمان کن سعی کن توخونه دامن بپوشی ولباس زیرنپوشی.هرروزتومحلول اب جوشیده وجوش شیرین بشین.گ ...

باشه گلم مرسیییی از توضیحاتت.حتما اینکارا رو گفتین انجام میدم ایشالا که زود خوب بشم.شما هم به خواستتون برسین😍😍

خدا جونم شکرت 
بچه ها من چند روزه غذا میخورم میمونه سر دلم ! زود هضم نمیشه ! ب نظرتون طبیعیه ؟  هنوز هم ویارم ...

اینکه خیلی طبیعیه 

من از هم اول مشکل معده و سوزش اینا داشتم حتی الان هم راینیتیدین میخورم

غذای سنگین رو نمیتونه هضم کنه معدم و ممکنه بالا بیارم

ویارمم تا همین ماه پیش اینا بود 

ذهنتو اصلا درگیر نکن 

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉
2728
چند روز بود بعد از ظهرا طوفانی بود الان به شدت بارون میباره

کجا هستین؟؟؟

ماهم مشهد هوا ابررررری میشه ولی گاهی بارون میاد شدید

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉

بهارجان کجایی هستی؟البته خداروبابت همه چیزشکرولی الان وقت بارون نیس اینجوری تموم محصولات کشاورزی خراب میشه

2738

سلام ظهرتون بخیر....

بچه ها کسی نسخه ی دکتر بلده بخونه....دکتر کلی قرصای ویتامینیو اینا نوشته واسه شوهرم....خواستم ببینم چی هستن اینا

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
من نزدیکای دریاچه اورمیه هستم     آذربایجانم

الدوز جون ارومیه هستی شما

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706